Felkészülési meccsen 4 góllal verte az Algyőt NB II-es focicsapatunk.

Algyőn lépett pályára február 23-án felkészülési mérkőzésen az Orosháza FC NB II-es labdarúgó csapata. Ellenfél a Csongrád megyei I.osztályban listavezető Algyői SK csapata volt. Az OFC helyenként jó játékkal magabiztos győzelmet aratott.

Algyői SK – Orosháza FC  0 – 4 ( 0 – 3 )

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Algyő, műfüves pálya.
Vezette: György S.( Fehér J., Halász R.)

Algyő: Udvari-Balogh,Gábor Z., Gonda,Daróczi – Sebők, Gyimesi, Hegedűs, Pataki – Bogdán, Hadár. Pályára lépett még: Szűcs M., Orosházi, Farkas, Takács, Kiss B.
Edző: Takács Zoltán.

Orosháza: Molnár (Bordás) – Szűcs, Futaki, Milenkovic, Szabó N.(Lupsa) – Kerepeczki, Varga R. (Mohamed), Végh (Petrovic), Ondrejó, Tóth D.(Bernáth) – Balázs J. (Szabó T.)
Edző:Major László.

Már a 3. percben vezetést szerzett csapatunk. Végh szögletét Varga R. csúsztatta fejjel a hosszú sarokba, 0-1.

A 30. percben szinte megismétlődött a jelenet. Ondrejó beadását fejelte a hálóba Varga „Csibu”, 0-2.

A 39. percben eldőlt a mérkőzés. Villámgyors kontratámadás végén Ondrejó labdáját Tóth D. gurította el a kapus mellett, 0-3.

A 73. percben a csereként beállt Bernáth labdaszerzés után 15 méterről lőtte ki a hosszú sarkot, 0-4.

A korai gól megadta a mérkőzés hangulatát. Az Algyő ezután futott az eredmény után, amit az Orosháza rutinosan kihasznált.

Major László: – A korábbi mérkőzésekhez képest frissebben mozgott a csapat, ez meg is látszott az eredményen.

Az Orosháza FC február 26-án, kedden Gyulán lép pályára a román 2.ligában szereplő UTA Arad ellen. A mérkőzés kezdési ideje: 18 óra.