Csapatunk a 80. percig győzelemre állt a Balmaz ellen. Küzdelmes mérkőzésen néhány perc hiányzott a 3 pont megszerzéséhez.

Orosháza FC – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 1 – 1 (1 – 0)
NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza, Mátrai Sándor Stadion 200 néző.
Vezette: Erdős József (Kovács II. Gábor, Szvetnyik Bence)

Orosháza: Molnár – Szűcs, Futaki, Milenkovic, Szabó N. – Ács L., Varga (Juhász 69’) , Végh A. (Kerekes 75’), Kerepeczki – Tóth D. (Lupsa 80’), Bernáth
Vezetőedző: Major László

Balmaz: Szalma – Bokros, Ludánszki, Forgács, Kiss L. (Sándor T. 75’), Virágh A. (Sárközi 46’) – Kónya, Szőllősi, Németh Á., Belényesi (Nagy 46’), Urbin
Vezetőedző: Híres Gábor

Kiállítás: Bernáth 80’, Sárközi 75’

Az őszi utolsó forduló tétje mindkét csapat számára a dobogó megszerzése volt. Az Orosháza 22, a Balmaz 20 ponttal a birtokában várta a mai találkozót.

A hazaiaknál Ondrejó T. sérülése miatt nem állhatott Major László edző rendelkezésére. A hét folyamán Szabó N. és Bernáth betegséggel és sérüléssel bajlódott, de szerencsére mindketten vállalták a játékot.

Már a mérkőzés elején megszerezte a vezetést az OFC (klikk a képre)
Fotók: Kecskeméti Krisztina

Az első percben Kerepeczki beadását Futaki három lépésről fejelte a hálóba, ezzel a csapat megszerezte a vezetést, 1-0.

A gyorsan szerzett gól után küzdelmes mezőnyjáték alakult ki helyzetek nélkül, egészen a félidőig. A második félidőben a Balmaz kettős cserét hajtott végre, a játékkép a 60. percig továbbra sem változott.

A 80. percben az orosházi Bernáth szövegelésért a kiállítás sorsára jutott. A 81. percben Urbin fordulásból 16 méterről a jobb felső sarokba lőtt, 1-1.

Csapatunk a mérkőzés hátralévő részében mindent megtett a győzelem eléréséért, de az eredmény nem változott.

Major László: – Féléves teljesítményünkért gratulálok a csapatnak.

Híres Gábor: – A mérkőzésen nem a játék dominált, küzdelemből jelesre vizsgáztunk.