Csapatunk 8 perc alatt elintézte a mérkőzést.

NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza, Mátrai Sándor Stadion, 300 néző.

Orosháza: Molnár T. – Szűcs D., Futaki, Milenkovics, Szabó N. (Ondrejó, a 66.) – Ács (Petrovics, a 83.), Kerepeczki, Kerekes I., Végh – Tóth D., Bernát (Szabó T., a 76.).
Edző: Major László

FTC II.: Hermány – Simita, Holman, Vass M., Birtalan J. (Menyhárt, a 75.) – Erdei, Kleizer (Gárdos, a 46.), Oláh M., Peszmeg (Nehéz, a 46.) – Papp M., Beliczky.
Vezetőedző: Lipcsei Péter

Nagy kérdés volt, hogy a múlt heti ceglédi bajnoki és a Diósgyőr elleni kupameccsen bekapott zakók után a fiúk mennyire tudják összeszedni magukat. A Fradi is kikapott az előző fordulóban, így alaposan egymásnak estek a csapatok.

A 4. percben Ács-Tóth kényszerítő után a visszagurított labdát Végh Ariel 18 méterről a bal felső sarokba bombázta, 1-0.

8. perc: Tóth D. jól ugratta ki Bernátot a baloldalon, aki elhúzta a kapus mellett a labdát, majd éles szögből az üres kapuba gurított, 2-0.

A 31. percben Kerepeczki jobb oldali beadását Bernáth 3 lépésről a kapusba lőtte.

A 40. percben a ferencvárosi Kleizer rontott ziccert.

A sárgamezes orosháziak esélyt sem adtak a zöld-fehéreknek (klikk a képre) Fotók: Kecskeméti Krisztina

A második félidőben, a 48. percben a csereként beállt Nehéz Máté lőtt mellé hatalmas helyzetben az ötös sarkáról.

A 70. percben Szűcsöt buktatták a 16-oson belül a vendégek. A megítélt 11-esből Milenkovic nagy erővel lőtt a jobb felső sarokba, Hermány csak beleérni tudott a labdába, 3-0.

A 82. percben jobb oldali beadás után Gárdos fejelt 5 méterről a kapuba, 3-1.

A 86. percben Kerepeczki baloldali beadása után Szabó Tamás lőtt 6 méterről a hálóba, 4-1.

Major László: – Három vereség után nagyon kellett az önbizalmat növelő győzelem. Úgy érzem, hogy megérdemelten nyertünk.

Lipcsei Péter: – Véleményem szerint nem érdemeltünk vereséget, legalább négy-öt ziccert kihagytunk.

Az Orosháza FC október 7-én, vasárnap a listavezető Mezőkövesd otthonában lép pályára.