A Rákóczi Vasas értékes győzelmet aratott a jó erőkből álló Kondoros otthonában.

Kondoros—Rákóczi Vasas 0—2 (0—0)

Megyei I. osztályú labdarúgó mérkőzés. Kondoros, 300 néző. V.: Kócsó.

Kondoros: Szabó P. — Pusztai, Vajgely, Kerekes (Ancsin), Mitykó (Kasik), Hanyecz H., Hanyecz B., Nyéki, Kajtár, Harangozó, Miklya. Edző: Janis János, Ancsin György.

Rákóczi: Lévai — Hrabovszki (Baranyai), Debreceni, Mátyus, Gulyás (Berta), Boros, Németh, Elekes, Papp L., Ludányi, Buza (Pásztor). Edző: Polyák László.

A Kondoros több nagy lehetőséget alakított ki az első félidőben, de Lévai bravúrjai „meccsben tartották” a Rákóczit.

A második játékrészben az idő múlásával kapkodóvá vált a Kondoros játéka. A csereként beállt Baranyai klasszis góljával  eldöntötte a mérkőzést. A 85. percben Baranyai Ancsint kicselezve emelt Szabó kapus feje felett a hálóba, 0-1.

A 88. percben a védő Pusztai és Szabó kapus nem értették meg egymást és Elekes az üresen maradt kapuba gurította a labdát, 0-2.

A Rákóczi taktikus játékkal megérdemelten szerezte meg a három pontot.

Janis János, Ancsin György: – A múlt heti jó futball után ma nagyon-nagyon rosszul játszottunk, ezért teljesen megérdemelt a vendégsiker.

Polyák László: – Örülök, hogy a megtervezett játékunkat a csapat fegyelmezetten végrehajtotta és egy klasszis gól eldöntötte a mérkőzést.

A Rákóczi március 25-én, vasárnap hazai környezetben fogadja a listavezető Mezőhegyes csapatát. Kezdési idő: 16 óra.