Kilenc góllal maradtak alul a fiúk a helyzeteiket jól kihasználó fürediekkel szemben.

Orosházi FKSE-Alexandra – Balatonfüredi KSE 22 – 31 (12 – 18)
NB I-es ifjúsági bajnoki kézilabda mérkőzés, Orosháza

OFKSE: Kardos, Kónya 1, Zsigmond 3, Magyar, Pamer 4, Botás, Sebestyén 8, Jancsó 3, Nagy, Sándor 3, Apró, Ginder, Stefán.
Edző: Barna Károly

A Balatonfüred legjobb dobói: Hornyák 10, Pordán 5, Bánhidi 4, Gergely 4

Kiállítások: 10 perc, ill. 12 percHétméteresek: 4/2, ill. 5/4

Az első gólt az orosháziak dobták az ifjúsági mérkőzésen, de ezt követően végig futottak az eredmény után a mieink. A 12. percben 4-8, a 26.-ban 11-16 állt az eredményjelzőn. A félidőre hattal húztak el a fürediek.

A második játékrész elején az öltözőben maradt az orosházi gárda, kilenc percig nem dobtunk gólt. Ennek, és a sok kimaradt ziccernek, eladott labdának nem is lehetett más az eredménye, mint a vereség. Magabiztosan, kilenc góllal nyertek a fürediek.

Barna Károly: – A helyzeteiket és fizikai fölényüket is jól kihasználó vendégek megérdemelten nyertek.