Az első 30 percben eldöntötte a mérkőzést a telepi csapat.

Orosháza Rákóczi Vasas – Gyomaendrődi FC 4 – 0 ( 3 – 0 )

Megyei I. o. bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza-Rákóczitelep, 150 néző.
Vezette: Belanka Zs. ( Elek I., Kalmár M.)

Rákóczi: Bordás – Mátyus (Anda 65. p.)., Dávid, Németh G., Boros – Ludányi, Gulyás (Vági 69. p.)., Elekes ( Dobos A. 67. p.) – Debreceni, Baranyai, Lövei
Edző: Polyák László

Gyomaendrőd: Szabó Z. – Kovács Gy., Csikós, Pántya (Mészáros), Szabó M., – Tanács Z., Karászi (Tímár 46. p.)., Kéri, Molnár – Werle, Mester (Farkas 65. p.)
Edző: Toldi Balázs

15. perc: Debreceni alapvonalról visszagurított labdáját Elekes belsőzte 7 méterről a hálóba, 1-0.

20. perc: Lövei kapott egy védők által elpasszolt labdát, köszönte szépen és a kapus mellett 15 méterről a kapuba gurította, 2-0.

30. perc: Baranyai önzetlenül fejelte vissza a labdát Lövei elé, a napi „gólfelelős” 6 méterről a hálóba passzolt, 3-0.

83. perc: Debreceni mélységi passzát Lövei – a kapust is kicselezve- gurított a kapuba, 4-0.

Labdára várva. Fehér mezben a három gólt szerző Lövei Roland (Fotó: Betkó Tamás)

A Rákóczi az első 30 perc remek játékával gyorsan eldöntötte a mérkőzést. A meccs háterlevő részében csapatunk további helyzeteket dolgozott ki, de az összpontosítással adós maradt. Ennek ellenére teljesen megérdemelt a győzelem a második félidőre feljavult Gyomaendrőd ellen.

Polyák László: – Az első félórában eldöntöttük a meccset.

A meccs hősét, Lövei Rolandot kértük egy gyors értékelésre: – Sokat dolgoztam azért, hogy összejöjjön a gól. Örülök, hogy ma három is sikerült.

A Rákóczi Vasas legközelebb november 20-án Magyarbánhegyesen lép pályára.