Egyszerűen nem tudott gólt rúgni a Rákóczi.

Mezőberény – Rákóczi Vasas 2 – 0 (1 – 0)

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Mezőberény, 130 néző.

Mezőberény: Barabás — Ramos, Szűcs (Nagy M.), Gilik, Lakatos L., Stibán, Burai, Buczkó (Tóth), Antoni (Nagy Z.), Zsíros, Somvári Z.
Edző: Barabás István, Ramos János.

Rákóczi: Lévai — Takács, Dávid, Ladányi, Boros, Németh, Gulyás (Dobos), Kánya, Elekes (Vidákovics), Baranyai (Vági), Lövei.
Edző: Polyák László.

A 34. percben a védő Gilik góljával vezetést szerzett a Mezőberény 1-0

Az 57. percben megpecsételődött a Rákóczi sorsa. Ekkor Buczkó talált a hálóba, eldöntve a mérkőzést 2-0

A futball örök igazsága ezen a mérkőzésen is beigazolódott: büntetlenül nem lehet ennyi helyzetet kihagyni.

Barabás István, Ramos János: – Fegyelmezett játékkal helyenként jól játszottunk. Megérdemelten tartottuk itthon a három pontot egy nagyon jól játszó Rákóczi ellen.

Polyák László: – Körülbelül nyolcvan percet támadtunk ezen a mérkőzésen, de az borzasztó, hogy nyolc-tíz helyzetből sem tudunk gólt rúgni.

A Rákóczi következő mérkőzése október 29-én, 14.30 órakor lesz Rákóczitelepen a Szeghalom ellen.

Ifjúsági mérkőzésen: Mezőberény – Rákóczi Vasas 1 – 3