Az erősen tartalékos focicsapat három góllal kikapott Cegléden.

Magyar Kupa labdarúgó mérkőzés, 3. forduló, Cegléd, 200 néző

Cegléd: Bácskai – Tóth M., Ladiszlai, Buzás, Fekete – Markó (Robson 60.), Kenderes (Kurucsai 60.), Koncz, Farkas – Balogh M., Busa (Odrobena 71.)
Edző: Ványi Zsolt

Orosháza: Bordás – Szabó N., Milenkovic, Lupsa, Végh – Ács, Juhász, Petneházi, Tóth D. – Szabó T. Buza (Gyarmati 56.)
Edző: Major László

A 28. percben egy védőről lepattanó labdát Kenderes vágta 18 méterről a hosszú sarokba 1-0

A 68. pecben Milenkovic a 16-oson belül visszahúzta a csatárt, ezért kiállította a játékvezető. A büntetőt Balogh M. a jobbra mozduló Bordás mellett a kapu közepébe guritotta 2-0

A 71. percben Gyarmati szabálytalankodott a 16-oson belül, újabb 11-es, melyet Kurucsai higgadtan értékesített 3-0

Tartalékos csapatunk egy félidőn át tartotta magát az erős játékoskerettel rendelkező Cegléddel szemben. A kiállítás után szétesett az OFC játéka, a hazaiak megérdemelen jutottak a Magyar Kupa következő fordulójába.

Ványi Zsolt: – A vártnál könnyeb győzelmet szereztünk az erősen tartalékos vendégekkel szemben.

Major László: – Ember nélkül nehéz játszani.