NB II-es labdarúgó mérkőzés, Debrecen, egyetemi sporttelep, 100 néző

DVSC-DEAC: Verpecz — Burics, Ludánszki – Szilágyi G., Fodor M. – Csorba, Sigér, Lucas, Vinicius – Mokánszki (Salami), Szilágyi P.
Edző: Fórián Zsolt

Orosháza: Molnár — Szűcs, Futaki, Szabó N., Szabó A. (Lupsa ’46)— Juhász N. (Randelovic ’68), Kerepeczki, Ács, Petneházi, Végh A. (Szabó T. ’78) – Buza
Edző: Major László

A 20. percben Szilágyi G. 25 méteres szabadrúgása a kapu bal felső sarkába vágódott: 1 – 0.

A 25. percben Buzát utolsó emberként visszarántotta Szilágyi, a játékvezető jogosan 11-est ítélt és kiállította a debreceni játékost. A megítélt büntetőt Kerepeczki a kapu jobb alsó sarkába gurította: 1 – 1.

A sárgamezes Kerepeczki büntetője 1 pontot ért (Fotó: Betkó Tamás)

Lendületesen kezdte a mérkőzést a Debrecen, aminek következtében a vezetést is megszerezte. A kiállítás után kiegyenlítődött a játék, mindkét kapu sűrűn forgott veszélyben. A második félidőben elfáradtak a csapatok, a hazaiak az utolsó 10 percben több helyzetet alakítottak ki, de csapatunk hősiesen kivédekezte a hátralévő időt.

Major László: – Erősebb csapat ellen az egy pont is értékes, bár az emberelőnyt kihasználhattuk volna.