Vereséget szenvedett az Orosházi NKC a serdülő bajnokságban, az ifik nyertek idegenben.

DVSC-KORVEX II. – Orosházi NKC 24 – 14 (9 – 4)

OSB III. leány felsőházi rájátszás, 8. fordulóDebrecen, 50 néző
Vezette: Pusztai, Sipos

Orosházi NKC: Komáromi – Molnár, Czető 5 (1), Dancsó 5, Czombos, Szokolay 3, Horváth. Csere: Bella (kapus), Kránitz, Kecskeméti 1.
Edző: Tatai Tamás

Az országos serdülő bajnokság felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában tízgólos vereséget szenvedett az orosházi együttes a csoportelső Debreceni VSC otthonában. Az utolsó meccs már egyik fél részére sem hozhatott változást a tabellán. Tartalékosan felálló csapatunk legeredményesebb játékosai az egyaránt 5-5 találatot szerző Czető Kata és Dancsó Dalma voltak.

Nyertek az ifik

Tápiószele SE – Orosházi NKC 22 – 24 (11- 15)

NB I/B-s ifjúsági női kézilabda bajnoki mérkőzés, 21. forduló
Tápiószentmárton, 80 néző
Vezette: Buru, Varga

Orosházi NKC: Fodor – Kiss 2, Gregus 5 (3), Dancsó 6 (4), Körmendi 1, Volencsik 4 (1), Molnár 3. Csere: Tóth (kapus), Magó 3, Héjjas, Krivik.
Edző: Farkas József

Ifjúsági csapatunk győzelemmel tért haza Tápiószentmártonból. 45 percig magabiztosan vezettünk, majd átvette az előnyt a házigazda. Azonban az utolsó 8 perc már csak orosházi gólokat hozott, így meglett a győzelem.

A meccsek részletes tudósítását megtaláljátok az orosházi női kézilabda klub honlapján.