A Rákóczi Vasas fordulatos mérkőzésen a végjátékban egyenlített Jaminában.
Megyei I. osztályú labdarúgó bajnoki mérkőzés, Békéscsaba, 150 néző.

Jamina: Kovács A. — Gera (Lőrinczi), Kolarovszki, Tóth-Kovács, Pájer (Göblyös), Fabulya, Varga A., Varga P., Laczó, Ursz, Jakab (Kmecz).
Edző: Dobi Róbert.

Rákóczi: Lévai — Debreczeni, Dávid, Ludányi, Boros, Németh (Vági), Bozsóki (Vidákovics), Lovas A. (Hrabovszki), Kánya, Lovas T., Lövei.
Edző: Polyák László.

G.: Göblyös a 69., 11-esből a 78., ill. Lovas T. a 25., Kánya a 88. percben.
A 25. percben baloldali vendégtámadás futott a pályán, Lovas Attila visszagurított labdáját Lovas Tamás 18 méterről a jobb felső sarokba bombázta (0-1)
A 69. percben egyenlített a hazai csapat. Baloldali beadás után Göblyös lőtt kapufát, a kipattanót a hálóba fejelte (1-1)
A 78. percben 11-eshez jutott a Jamina. Göblyös a jobbra mozduló Lévai kapus mellett a kapu bal oldalába helyezte a labdát (2-1)
A Rákóczi mindent megtett az egyenlítésért, aminek következtében a 88. percben kapu előtti kavarodás végén Kánya 13 méterről a kapuba talált (2-2)
A Rákóczi fordulatos mérkőzésen rászolgált a döntetlenre. A csapat a 7. helyen áll a tabellán.
Dobi Róbert: – A második félidőben megfordítottuk az eredményt, és 2 -1 után meg kellett volna nyernünk a mérkőzést.
Polyák László: – Izgalmas, jó mérkőzésen egy már az ellenfélnek megnyert meccset hoztunk döntetlenre.

A Rákóczi Vasas az őszi szezon záró fordulójában hazai környezetben fogadja az 5. helyen álló Tótkomlós csapatát. A mérkőzés november 20-án, szombaton 13 órakor kezdődik.