Három nagy helyzetet kihagytunk és azonnal kaptunk is három gólt.
Rákóczi Vasas—Kondoros 0—3 (0—2)
Megyei első osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Rákóczitelep, 100 néző. V.: Telek.
Rákóczi: Lévai — Papp L. (Debreczeni), Vági, Dávid, Boros, Kánya (Lovas A.), Ludányi, Gulyás, Lovas T., Lövei (Vidákovics), Hrabovszki.
Edző: Polyák László.

Kondoros: Szabó P. — Pusztai, Kasik, Benczúr, Vajgely, Harangozó, Miklya (Boér Zs.), Szeverényi, Boér G. (Hanyecz), Medvegy (Szűcs), Kajtár.
Edző: Hanyecz János.

Kimaradt hazai lehetőség után a 24. percben a Kondoros szerezte meg a vezetést. Medvegy 20 méterről a kifutó Lévai kapus felett emelt a hálóba (0-1)
A 45. percben egy élesen kapu elé lőtt szabadrúgásba Kajtár tette bele a lábát az ötösön belül, a labda a hálóban kötött ki (0-2). A hazai játékosok lest reklamáltak, az asszisztens nem jelzett.
Az 59. percben eldőlt a mérkőzés. Egy jobb oldali beadást követően Szeverényi 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (0-3).

A pirosban játszó Rákóczi csak futott az eredmény után (klikk a képre) Fotók: Kecskeméti Krisztina
A Kondoros igazolta jó hírét és Szeverényivel és Boér Gáborral az élen megérdemelten nyertek
Polyák László: – A mai mérkőzésen jobban játszott a vendégcsapat, de sajnáljuk, hogy minden góljuk előtt kihagytunk egy nagy helyzetet.
Hanyecz János: – Folytattuk az idegenbeli jó szereplésünket.