A sok technikai hiba ellenére biztos, hétgólos sikert könyvelhettek el az orosházi kézilabdások.

Budapest Bank-Békéscsabai ENK SE II. – Orosházi Stílus SZK 20 – 27 (9 – 12)
OSB leány F-csoportos mérkőzés, 6. forduló.
Városi Sportcsarnok, Békéscsaba
Vezette: Hirth György, Kovács László

Orosházi Stílus: Komáromi Nikolett (kapus), Tóth B. 7, Czető K. 5, Szokolay J. 4, Dancsó D. 3, Hegyi V. 2, Kecskeméti Szabina. Csere: Bella Abigél (kapus) Farkas K. 2, Molnár B. 3, Magó A. 1, Czombos Alíz, Kránitz Réka, Horváth Dorina
Edző: Varsandán József

A Békéscsaba legeredményesebb játékosa: Benkő Anikó 6
Hétméteresek : 2/1 ill. 3/2 Kiállítások: 4 perc ill. 2 perc.
Jó iramban kezdtek a csapatok, felváltva lőtték a gólokat. A 3. percben 3 – 3 volt az eredmény. Ezután érthetetlen módon mindkét oldalon rengeteg technikai hiba jelentkezett. Az orosházi lányok hidalták át jobban a problémákat, és zsinórban 6 gólt dobtak. Ebben az időszakban főleg Szokolay Jennifer bal szélről és a jobb kettőben játszó Tóth Borbála volt eredményes. Hozzájuk zárkózott fel az első félidő második felében a beállós Czető Kata. Bár a csapat játéka az első játékrészben sokszor szétesett, a félidőben 9-12-t mutatott az eredményjelző.
A második félidőben változatlanul kicsit fáradtan mozgott az orosházi csapat, de azért szép lassan elhúztak a békéscsabai lányoktól. Bár a meccs nem volt nagyiramú és durva, a bírók rengeteg technikai hibát fújtak be mindkét csapatnál. Jól játszott az utolsó negyedórára beálló Molnár Beatrix, mind akcióból, mind hetesből eredményes volt. A vége 7 gólos Stílus-győzelem lett.
Varsandán József: – Hozták a lányok a kötelezőt.

OSB leány F-csoportos bajnoki mérkőzés, 6. forduló.

Orosháza Stílus: Komáromi Nikolett (kapus), Tóth B. 7, Czető K. 5, Szokolay J.4, Dancsó D. 3 (1), Hegyi V. 2, Kecskeméti Szabina, csere: Bella Abigél (kapus) Farkas K. 2, Molnár B. 3 (1), Magó A. 1, Czombos Alíz, Kránitz Réka, Horváth Dorina

Hétméteresek : 2/1 ill. 3/2

Kétpercesek: 4 perc, ill. 2 perc

A Békéscsaba legeredményesebb játékosa: Benkő Anikó 6 (1)

A második félidőben változatlanul kicsit fáradtan mozgott az orosházi csapat, de azért szép lassan elhúztak a békéscsabai lányoktól. Bár a meccs nem volt nagyiramú és durva, a bírók rengeteg technikai hibát fújtak be mindkét csapatnál. Jól játszott az utolsó negyedórára beálló Molnár Beatrix, mind akcióból, mind hetesből eredményes volt. A vége 7 gólos Stílus győzelem lett.

Varsandán József, edző: – Hozták a lányok a kötelezőt.