Újabb sikeres megmérettetéseken van túl az OVTK, az OB III-ban is nyertek az orosháziak.
Az OVTK hét korosztályos versenyzője indult a hétvégén megrendezett régiós döntőn. Az alábbi eredmények születtek:
L10: Lehoczky Anna 3. hely.
Gyulán megyei minitenisz bajnokság volt, melyen Lehoczky Anna az első helyet szerezte meg.
És még egy eredmény, az OB III-ból: Hód TC – OVTK 5:16.
Győztesek: Bagosi, Nagy Gyevi, Baudermann, Hotorán, Tóth, ill. Baudermann – Tóth, Németh – Nagy Gyevi párosok.
A következő forduló: szeptember 25. 10 óra, Orosháza VTK – Gyula, Orosháza, Tó utcai pálya.

bb sikeres megmérettetéseken vannak túl a teniszezők

Újabb sikeres megmérettetéseken vannak túl a teniszezők, az OB III-ban is nyertek az orosháziak.

, az OB III-ban is nyertek az orosháziak.