A lelkesedés és küzdeni tudás meghozta eredményét, hat góllal hoztuk a meccset.

Inárcs-Örkény KC – Orosháza-Gyopárosfürdő KSC 25 – 31 (15 – 16)

NB I/B-s női kézilabda mérkőzés, Vezette: Dohány, Varga

Orosháza: Mészáros – Rózsa 1, Such 4, Csendes 6, Fazekas 7, Ancsin K. 1, Kovács 7, Csere: Gyarmati (kapus), Ancsin T. 3, Németh 1, Szabó 1, Krivik, Bodrogi, Domokos.
Edző: Marton Richárd.

Kiállítások: 12 perc, ill. 10 perc. Hétméteresek: 9/3, ill. 9/5.

Az Inárcs-Örkény legjobb dobói: Gulyás 7, Kokas 6.

Az első félidőben – mint ahogy azt a szünetben jelzett eredmény is mutatja – felváltva estek a gólok. A második játékrész 10. percétől kezdve tudott ellépni az orosházi csapat, ekkor 25-21-re vittek a mieink.

A következő percekben feljöttek még ugyan kettőre a hazaiak, a 21. percben 23-25 volt az állás, de az utolsó kilenc percet 6-2-re hozták az orosházi lányok. Ezzel alakult ki a magabiztos győzelmet jelentő végeredmény: Inárcs Örkény KC – Orosháza-Gyopárosfürdő KSC 25-31.

Támadásban még sok hibával játszottak a mieink, a védekezésre azonban nem lehetett panasz, és lelkesedésből, küzdeni tudásból is jelesre vizsgáztak.

Marton Richárd: – Úgy gondolom, jó úton haladunk a kitűzött cél felé.