Az orosházi úszók 12 arany-, 8 ezüst- és 8 bronzérmet szereztek a szarvasi versenyen, amely egyben a megyebajnokság 4. fordulója is volt.
Kilenc úszószakosztály, több mint 150 fiatalja állt rajthoz Szarvason a Szent Klára Gyógyfürdő 25 méteres, hat pályás medencéjében. A megyebajnokság 4. fordulójába is beleszámító bajnokságra Csongrád megyéből és Jász-Nagykun-Szolnok megyéből is érkeztek úszók. A Tavasz Verseny elnevezésű viadalon az Orosháza Úszó Egyesület 15 versenyzője is megmérettette magát. Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai halmozták az érmeket.
Aranyérmesek:
Antal András: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Bogár Viktória: 50 m gyorsúszás, 50 m mellúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Furák-Szabovik Tessza: 50 m gyorsúszás
Krámli Kristóf: 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Asztalos Annamária: 50 m hátúszás
4*50 m gyorsváltó „A” tagjai: Antal András, Bogár Viktória, Torda György, Krámli Kristóf
Ezüstérmesek:
Krámli Kristóf: 50 m gyorsúszás
Torda György: 50 m gyorsúszás
Asztalos Annamária: 50 m gyorsúszás, 100 m vegyesúszás
Papp Vivien: 50 m mellúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Furák-Szabovik Tessza: 50 m hátúszás
Bronzérmesek:
Papp Vivien: 50 m gyorsúszás
Szlovák Erik: 25 m gyorsúszás
Albert-Sárközi Barnabás: 25 m gyorsúszás, 50 m mellúszás
Torda Gyögy: 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Asztalos Jázmin: 100 m vegyesúszás
4*50 m gyorsváltó „B” tagjai: Dimák Fanni, Asztalos Annamária, Papp Vivien, Tóth Péter
Pontszerző negyedik:
Tóth Péter: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Zsiga Norbert: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Asztalos Jázmin: 50 m gyorsúszás
Albert-Sárközi Barnabás: 50 m mellúszás
Szlovák Erik: 25 m hátúszás
Pontszerző ötödik:
Szlovák Erik: 25 m mellúszás
Antal András: 50 m mellúszás
Pontszerző hatodik:
Dimák Fanni: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Molnár Mira: 25 m gyorsúszás
Szlovák Erik: 50 m mellúszás
Asztalos Jázmin: 50 m mellúszás
Albert-Sárközi Barnabás: 25 m hátúszás
Furák-Szabovik Tessza: 100 m vegyesúszás
Eredmények részletesen:
50 m fiú gyorsúszás
2003 és idősebb korosztály
2. Krámli Kristóf 0:28,71
2004-ben születettek
4. Tóth Péter 0:32,11
2005-ben születettek
1.Antal András 0:29,37
2.Torda György 0:30,91
4. Zsiga Norbert 0:36,94
2006-ban születettk
8. Nagy Kilián 0:39,57
2009-ben születettek
9. Szlovák Erik 1:02,5
50 m leány gyorsúszás
2004-ben születettek
2. Asztalos Annamária 0:36,79
2005-ben születettek
3. Papp Vivien 0:33,13
6. Dimák Fanni 0:34,63
2007-ben születettek
1.Bogár Viktória 0:31,85
2008-ban születettek
1.Furák-Szabovik Tessza 0:37,13
2010-ben születettek
4. Asztalos Jázmin 0:44,84
25 m fiú gyorsúszás
2009-ben születettek
3. Szlovák Erik 0:27,6
2010-ben születettek
3. Albert-Sárközi Barnabás 0:24,3
25 m leány gyorsúszás
2011-ben születettek
6. Molnár Mira 0:31,7
50 m fiú mellúszás
2006 és idősebb korosztály
5. Antal András 0:40,08
9. Tóth Péter 0:42,22
13. Zsiga Norbert 0:46,66
15. Nagy Kilián 0:48,83
2009-ben születettek
6. Szlovák Erik 1:14,90
2010-ben születettek
4. Albert-Sárközi Barnabás 1:03,6
50 m leány mellúszás
2006 és idősebb korosztály
2. Papp Vivien 0:38,82
2007-ben születettek
1. Bogár Viktória 0:42,28
2010-ben születettek
6. Asztalos Jázmin 1:03,73
25 m fiú mellúszás
2009-ben születettek
5. Szlovák Erik 0:34,4
2010-ben születettek
3. Albert-Sárközi Barnabás 0:28,0
25 m leány mellúszás
2011-ben születettek
9. Molnár Mira 0:36,9
50 m fiú hátúszás
2003 és idősebb korosztály
1. Krámli Kristóf 0:33,09
2004-ben születettek
4. Tóth Péter 0:44,69
2005-ben születettek
1. Antal András 0:35,96
3. Torda György 0:38,43
4. Zsiga Norbert 0:48,48
2006-ban születettek
7. Nagy Kilián 0:47,83
50 m leány hátúszás
2004-ben születettek
1. Asztalos Annamária 0:42,2
2005-ben születettek
2. Papp Vivien 0:36,9
6. Dimák Fanni 0:41,05
2007-ben születettek
1. Bogár Viktória 0:39,47
2008-ban születettek
2. Furák-Szabovik Tessza 0:44,32
25 m leány hátúszás
11. Molnár Mira 0:41,0
25 m fiú hátúszás
2009-ben születettek
4. Szlovák Erik 0:31,1
2010-ben születettek
6. Albert-Sárközi Barnabás 0:33,0
100 m fiú vegyesúszás
2003 és idősebb korosztály
1. Krámli Kristóf 1:11,09
2004-ben születettek
4. Tóth Péter 1:30,53
2005-ben születettek
1.Antal András 1:13,69
3.Torda György 1:21,51
4. Zsiga Norbert 1:38,67
2006-ban születettek
8. Nagy Kilián 1:47,18
100 m leány vegyesúszás
2004-ben születettek
2. Asztalos Annamária 1:33,37
2005-ben születettek
2. Papp Vivien 1:16,77
6. Dimák Fanni 1:31,11
2007-ben születettek
1. Bogár Viktória 1:21,90
2008-ban születettek
6.Furák-Szabovik Tessza 1:40,71
2010-ben születettek
3. Asztalos Jázmin 1:58,28
4*50 m abszolút mix váltó
1. Orosháza „A” váltó tagjai: Antal András, Bogár Viktória, Torda György, Krámli Kristóf 1:59,60
3. Orosháza „B” váltó tagjai: Dimák Fanni, Asztalos Annamária, Papp Vivien, Tóth Péter 2:16,86