- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén július 24-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: Minőségirányítási mérnök; Gyógytornász; Óvodapedagógus (Csanádapáca); Kooperációs vezető; Vevői kapcsolattartó; Forgácsolási technológus; Pénzügyi termékértékesítő; Analitikus könyvelő; Jegyzőkönyvvezető-írnok; Adminisztrátor;

Fizikai munkakörök: Szociális gondozó és ápoló; Bolti eladó; Bolti eladó (Pusztaföldvár); Élelmiszer eladó; Vendéglátó eladó; Bolti árukiadó (férfi munkatárs); Szakács (Nagyszénás); Pincér; Pék; Csőszerelő lakatos; Géplakatos; Szerszámkészítő-marós; CNC megmunkáló központ kezelő; Gépi forgácsoló; Hegesztő; AWI hegesztő; Autójavító; Levegő-, víz-, gázberendezés szerelő; Karbantartó elektroműszerész; Kőműves; Víz-gáz és központi fűtésszerelő; Hűtő- és klímaberendezés szerelő; Síküveg megmunkáló; Elektrikus; Tehergépkocsi-vezető; Nehéz földmunkagép-kezelő; Anyagmozgató (targoncavezető); Takarító (férfi); Betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal; Betanított munkás (kártevő irtásra); Betanított gépkezelő; Építőipari segédmunkás; Egyszerű ipari foglalkozású

Képzések: Békéscsaba: Gépi forgácsoló; Hegesztő; Kőműves; Pincér; Szállodai recepciós; Tisztítás-technológiai szakmunkás; ECDL; Gyógymasszőr; CNC gépkezelő; kereskedő; Tehergépkocsi-vezető (C+E)

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.