- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén július 10-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: minőségirányítási mérnök, gyógytornász, óvodapedagógus, kooperációs vezető, vevői kapcsolattartó, munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi munkatárs, forgácsolási technológus, pénzügyi termékértékesítő, mérlegképes könyvelő, analitikus könyvelő, adminisztrátor, adminisztrátor (Gádoros), szerszámraktáros

Fizikai munkakörök: bolti eladó, bolti eladó (Pusztaföldvár), élelmiszer eladó, vendéglátó eladó, bolti árukiadó (férfi munkatárs), szakács, pincér, tűzoltó, kőműves, pék, szakács (Nagyszénás), csőszerelő lakatos, géplakatos, forgácsoló, hegesztő, AWI hegesztő, autójavító, levegő-, víz-, gázberendezés szerelő, karbantartó elektroműszerész, ipari alpinista, elektrikus, víz-gáz és központi fűtésszerelő, hűtő- és klímaberendezés szerelő, síküveg megmunkáló, gépbeállító, szerelőmunkás, szerszámkészítő-marós, CNC megmunkáló központ kezelő, tehergépkocsivezető, nehéz földmunkagépkezelő, takarító (férfi), szerszámraktáros, anyagmozgató (targoncavezető), betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, betanított munkás (kártevő irtásra), betanított gépkezelő, építőipari segédmunkás, egyszerű ipari foglalkozású

Képzések:
Békéscsaba: gépi forgácsoló, hegesztő, kőműves, pincér, szállodai recepciós, tisztítás-technológiai szakmunkás, ECDL, gyógymasszőr
Orosháza: személy és vagyonőr

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.