- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén július 3-án érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: minőségirányítási mérnök, gyógytornász, óvodapedagógus (Csanádapáca), kooperációvezető, vevői kapcsolattartó, munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi munkatárs, forgácsolási technológus, kohómérnök, mérlegképes könyvelő, adminisztrátor, adminisztrátor (Gádoros), pénzügyi termékértékesítő, szerszámraktáros

Fizikai munkakörök: bolti eladó( Nagyszénás), bolti eladó (Pusztaföldvár), élelmiszer eladó, vendéglátó eladó, bolti árukiadó (férfi munkatárs), pincér, tűzoltó, pék, csőszerelő lakatos, géplakatos, CNC megmunkáló központ kezelő, hegesztő, autójavító, karbantartó elektroműszerész, ipari alpinista, víz-gáz és központi fűtésszerelő, gépbeállító, szerelőmunkás, takarító (férfi), anyagmozgató (targoncavezető), betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, építőipari segédmunkás, anyagmozgató (Csanádapáca), nehéz földmunkagép-kezelő, tehergépkocsivezető (C+E kat.), tehergépkocsivezető (C kat., -Csanádapáca), kőműves, ipari takarító (férfi), szakács (Nagyszénás), forgácsoló

Képzések:

Békéscsaba: gépi forgácsoló, hegesztő, kőműves, pincér, szállodai recepciós, tisztítás-technológiai szakmunkás, ECDL, gyógymasszőr
Orosháza: élelmiszer eladó, személy és vagyonőr

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.