- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén június 12-én érvényes állás- és képzési ajánlatait mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: Számviteli-pénzügyi vezető; Minőségirányítási mérnök; Gyógytornász; Metallurgus; Minőségi ellenőr; Munka és termelésszervező; Munkavédelmi, környezetvédelmi és tűzvédelmi munkatárs; Forgácsolási technológus; Kohómérnök; Állatorvosi asszisztens; Mérlegképes könyvelő

Fizikai munkakörök: Bolti eladó; Bolti eladó (Pusztaföldvár); Élelmiszer eladó; Vendéglátó eladó; Bolti árukiadó (férfi munkatárs); Pincér; Tűzoltó; Lakatos; Szerszámkészítő-marós; CNC megmunkáló központ kezelő; Hegesztő; AWI hegesztő; Autójavító; Villanyszerelő; Ipari alpinista; Víz-gáz és központi fűtésszerelő; Fémolvasztár; Öntő; Kohászati hőkezelő; Elektrikus; Takarító (férfi); Betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal; Betanított gépkezelő; Segédmunkás; Építőipari segédmunkás, Egyszerű ipari foglalkozású;

Képzések:

Békéscsaba: Cukrász; Gépi forgácsoló; Gyógymasszőr; Hegesztő; Kőműves; Pincér; Szállodai recepciós; Tisztítás-technológiai szakmunkás

Orosháza: Élelmiszer eladó, Személy és vagyonőr

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.