- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén április 24-én érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk. A munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: műszaki vezető, számviteli-pénzügyi vezető, főkönyvelő, mérlegképes könyvelő, műszakvezető, részlegvezető, IT munkatárs, adminisztrátor német nyelvtudással, öntödei technológus-kohómérnök

Fizikai munkakörök: bolti eladó, bolti eladó (Pusztaföldvár), lottóárus (Gádoros), zöldség-gyümölcs eladó, futár, szakács, hajmosó, fejős, juhgondozó (Tótkomlós), szarvasmarha-gondozó, lakatos, géplakatos, szerszámkészítő-marós, CNC megmunkáló központ kezelő, hegesztő, AWI hegesztő, karbantartó elektroműszerész, kőműves, vezeték- és csőhálózat szerelő, villanyszerelő, fémolvasztár, hőkezelő, öntő, gépbeállító, szerelőmunkás, elektrikus, szennyvízkezelő gépész, tehergépkocsi-vezető (C+E kat.), mezőgazdasági gépkezelő-traktoros (Nagyszénás), targoncavezető (Csanádapáca), takarító, betanított gépkezelő, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal, építőipari segédmunkás, tűzoltó

Képzések: 2019-ben induló képzéseinkről érdeklődjön Osztályunkon!

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.