- hirdetés -

A járási hivatal foglalkoztatási osztályának illetékességi területén január 16-án érvényes állás- és képzési ajánlatokat mutatjuk, a munkavégzés helyét külön is jelöljük, ha az nem Orosháza.

Szellemi munkakörök: tervező gépészmérnök, minőségirányítási mérnök, SQE mérnök, médiamunkatárs, vevői kapcsolattartó, munka- és tűzvédelmi technikus

Fizikai munkakörök: bolti eladó, vendéglátó eladó, éttermi felszolgáló, szakács, fodrász, állat-és növénytermesztő, hentes és mészáros, sütőipari munkás, lakatos, géplakatos, szerszámkészítő, gépi forgácsoló, forgácsoló, hegesztő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, karbantartó elektroműszerész, víz-gáz- és központ fűtésszerelő, hűtő- és klímaberendezés szerelő, villanyszerelő, bálaeltoló, magkészítő, öntvénytisztító, tehergépkocsivezető (Csanádapáca), targoncavezető, beteghordó, keverőüzemi dolgozó, temetkezési dolgozó, élelmiszeripari betanított munkás, építőipari segédmunkás, betanított segédmunkás fémipari tapasztalattal

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.