Kezdetét vette a 2018/2019. évi tanév diákolimpiai időszaka.
Gyopárosfürdő volt a helyszíne a diákolimpia városi-körzeti úszóversenyeinek. Szeptember 17-én közel 200 versenyző csobbant vízbe.
FIÚ | |||
I. KCS. 50 M GYORS | |||
1. | Dávid Olivér | 0:45,97 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Szkaliczki-Gyenge Péter | 0:51,97 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Mucsi Bálint | 0:51,35 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
II. KCS. 50 M GYORS | |||
1. | Tompa Zsombor | 0:36,30 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
2. | Gazdag Botond | 0:41,68 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
3. | Mag Bence | 0:50,77 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
III. KCS. 100 M GYORS | |||
1. | Nagy Kilián | 1:30,05 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Albert Ádám | 1:42,99 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Mag Dominik | 1:54,84 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
IV. KCS. 100 M GYORS | |||
1. | Albert Máté | 1:08,59 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Tóth Péter | 1:14,77 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Zsiga Norbert | 1:26,72 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
V-VI. KCS. 100 M GYORS | |||
1. | Irimiás Márk | 1:24,66 | Orosházi Táncsics M. Gimnázium |
2. | Palacsik János | 1:38,29 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
LÁNY | |||
I. KCS. 50 M GYORS | |||
1. | Asztalos Jázmin | 0:41,83 | Eötvös J. Katolikus Ált. Iskola |
2. | Fehér Dóra | 0:48,80 | Szent Imre Katolikus ált. isk. Pusztaföldvár |
3. | Herczeg Friderika | 0:56,16 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
II. KCS. 50 M GYORS | |||
1. | Furák-Szabovik Tessza | 0:35,79 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Benkő Panna | 0:45,58 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Kukucska Fruzsina | 0:51,59 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
III. KCS. 100 M GYORS | |||
1. | Dócza Vivien | 1:29,71 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
2. | Tompa Dorka | 1:30,74 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
3. | Mucsi Lili | 1:31,91 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
IV. KCS. 100 M GYORS | |||
1. | Csizmadia Nóra | 1:20,91 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Pásztor Szonja | 1:25,22 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Prohászka Bettina | 1:33,45 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
V-VI. KCS. 100 M GYORS | |||
1. | Kiss Annamária | 1:16,28 | Orosházi Táncsics M. Gimnázium |
2. | Drahota Andrea | 1:16,75 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
3. | Fehér Virág | 1:26,24 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
FIÚ | |||
I. KCS. 50 M HÁT | |||
1. | Molnár Marcell | 1:08,53 | Orosházi Református K. T. Ny. Ált. Iskola |
II. KCS. 50 M HÁT | |||
1. | Poór Tibor | 1:01,84 | Orosházi Református K. T. Ny. Ált. Iskola |
IV. KCS. 100 M HÁT | |||
1. | Albert Máté | 1:28,62 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Szilágyi Bálint | 1:56,20 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
3. | Szkaliczki Levente | 2:00,72 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
LÁNY | |||
I. KCS. 50 M HÁT | |||
1. | Asztalos Jázmin | 0:49,89 | Eötvös J. Katolikus Ált. Iskola |
2. | Fehér Nóra | 0:50,82 | Szent Imre Katolikus ált. isk. Pusztaföldvár |
3. | Herczeg Friderika | 0:57,91 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
II. KCS. 50 M HÁT | |||
1. | Benkő Panna | 0:56,40 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Pálfi lilián | 1:01,79 | Szlovák Két Tan. Ny. Általános Iskola |
3. | Hegedűs Réka | 1:14,47 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
III. KCS. 100 M HÁT | |||
1. | Mucsi Lili | 1:42,90 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
2. | Dócza Vivien | 1:45,09 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
IV. KCS. 100 M HÁT | |||
1. | Csizmadia Nóra | 1:40,51 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Proházka Bettina | 1:43,15 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
3. | Egeresi Dóra | 1:53,24 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
FIÚ | |||
I. KCS. 50 M MELL | |||
1. | Szkaliczki-Gyenge Péter | 0:54,72 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Dávid olivér | 0:57,70 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Albert-Sárközi Barnabás | 1:01,41 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
II. KCS. 50 M MELL | |||
1. | Tompa Zsombor | 0:48,76 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
2. | Poór tibor | 0:55,32 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
3. | Gazdag Botond | 0:55,88 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
III. KCS. 100 M MELL | |||
1. | Ludányi Marcell | 1:38,00 | Orosházi Református K. T. Ny. Ált. Iskola |
2. | Nagy kilián | 1:46,70 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Kis Attila Máté | 2:00,81 | OVMÁI-Czina S. Tagintézmény |
IV. KCS. 100 M MELL | |||
1. | Tóth Péter | 1:37,98 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Zsiga norbert | 1:47,27 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Szkaliczki Levente | 2:00,96 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
V-VI. KCS. 100 M MELL | |||
1. | Irimiás Márk | 1:31,48 | Orosházi Táncsics M. Gimnázium |
2. | Tóth tibor | 1:36,80 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
3. | Szilágyi Levente | 1:41,95 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
LÁNY | |||
I. KCS. 50 M MELL | |||
1. | Hajdu Boglárka | 0:57,19 | Szlovák Két Tan. Ny. Általános Iskola |
2. | Gyivicsán Noémi | 1:03,61 | Szlovák Két Tan. Ny. Általános Iskola |
3. | Poór Boglárla | 1:10,14 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
II. KCS. 50 M MELL | |||
1. | Furák-Szabovik Tessza | 0:51,94 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Szöllősi Hanna | 0:56,25 | Orosházi Táncsics M. Gimnázium |
3. | Farkas Zafira | 0:57,26 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
III. KCS. 100 M MELL | |||
1. | Kancsó hanna | 1:44,88 | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós |
2. | Tompa Dorka | 1:55,39 | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola |
3. | Gombkötő Fanni | 1:55,90 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
IV. KCS. 100 M MELL | |||
1. | Pásztor Szonja | 1:42,19 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
2. | Gellény Eszter | 1:55,98 | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola |
3. | Kovácsik Szonja | 1:56,09 | Orosházi Táncsics M. Gimnázium |
V-VI. KCS. 100 M MELL | |||
1. | Kiss Annamária | 1:39,28 | Orosházi Táncsics M. Gimnázium |
4*50 M FIÚ GYORSVÁLTÓ | ||
II. KCS | ||
1. | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola | 3:44,34 |
2. | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós | 4:00,64 |
III. KCS | ||
1. | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola | 3:10,72 |
2. | Orosházi Táncsics M. Gimnázium | 3:33,88 |
IV. KCS | ||
1. | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola | 3:01,25 |
V-VI. KCS | ||
1. | Székács J. Evangélikus Ált. Iskola | 2:42,88 |
4*50 M LEÁNY GYORSVÁLTÓ | ||
II. KCS. | ||
1. | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós | 4:16,52 |
III. KCS. | ||
1. | Jankó J. Általános Iskola Tótkomlós | 2:45,90 |
IV. KCS | ||
1. | OVMÁI-Vörösmarty Ált. Iskola | 3:33,95 |