Úszás: éremeső a Tavasz Versenyen

Az orosházi úszók 12 arany-, 8 ezüst- és 8 bronzérmet szereztek a szarvasi versenyen, amely egyben a megyebajnokság 4. fordulója is volt.

Kilenc úszószakosztály, több mint 150 fiatalja állt rajthoz Szarvason a Szent Klára Gyógyfürdő 25 méteres, hat pályás medencéjében. A megyebajnokság 4. fordulójába is beleszámító bajnokságra Csongrád megyéből és Jász-Nagykun-Szolnok megyéből is érkeztek úszók. A Tavasz Verseny elnevezésű viadalon az Orosháza Úszó Egyesület 15 versenyzője is megmérettette magát. Schmidt Jenő és Selmeczi Edit tanítványai halmozták az érmeket.

Sikeresen szerepeltek az orosházi úszók Szarvason (Fotó: egyesület)

Aranyérmesek:
Antal András: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Bogár Viktória: 50 m gyorsúszás, 50 m mellúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Furák-Szabovik Tessza: 50 m gyorsúszás
Krámli Kristóf: 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Asztalos Annamária: 50 m hátúszás
4*50 m gyorsváltó „A” tagjai: Antal András, Bogár Viktória, Torda György, Krámli Kristóf

Ezüstérmesek:
Krámli Kristóf: 50 m gyorsúszás
Torda György: 50 m gyorsúszás
Asztalos Annamária: 50 m gyorsúszás, 100 m vegyesúszás
Papp Vivien: 50 m mellúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Furák-Szabovik Tessza: 50 m hátúszás

Bronzérmesek:
Papp Vivien: 50 m gyorsúszás
Szlovák Erik: 25 m gyorsúszás
Albert-Sárközi Barnabás: 25 m gyorsúszás, 50 m mellúszás
Torda Gyögy: 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Asztalos Jázmin: 100 m vegyesúszás
4*50 m gyorsváltó „B” tagjai: Dimák Fanni, Asztalos Annamária, Papp Vivien, Tóth Péter

Pontszerző negyedik:
Tóth Péter: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Zsiga Norbert: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Asztalos Jázmin: 50 m gyorsúszás
Albert-Sárközi Barnabás: 50 m mellúszás
Szlovák Erik: 25 m hátúszás

Pontszerző ötödik:
Szlovák Erik: 25 m mellúszás
Antal András: 50 m mellúszás

Pontszerző hatodik:
Dimák Fanni: 50 m gyorsúszás, 50 m hátúszás, 100 m vegyesúszás
Molnár Mira: 25 m gyorsúszás
Szlovák Erik: 50 m mellúszás
Asztalos Jázmin: 50 m mellúszás
Albert-Sárközi Barnabás: 25 m hátúszás
Furák-Szabovik Tessza: 100 m vegyesúszás

Eredmények részletesen:
50 m fiú gyorsúszás

2003 és idősebb korosztály
2. Krámli Kristóf  0:28,71

2004-ben születettek
4. Tóth Péter  0:32,11

2005-ben születettek
1.Antal András  0:29,37
2.Torda György  0:30,91
4. Zsiga Norbert  0:36,94

2006-ban születettk
8. Nagy Kilián 0:39,57

2009-ben születettek
9. Szlovák Erik 1:02,5

50 m leány gyorsúszás
2004-ben születettek
2. Asztalos Annamária  0:36,79

2005-ben születettek
3. Papp Vivien  0:33,13
6. Dimák Fanni   0:34,63

2007-ben születettek
1.Bogár Viktória 0:31,85

2008-ban születettek
1.Furák-Szabovik Tessza 0:37,13

2010-ben születettek
4. Asztalos Jázmin  0:44,84

25 m fiú gyorsúszás
2009-ben születettek
3. Szlovák Erik 0:27,6

2010-ben születettek
3. Albert-Sárközi Barnabás  0:24,3

25 m leány gyorsúszás
2011-ben születettek
6. Molnár Mira  0:31,7

50 m fiú mellúszás
2006 és idősebb korosztály
5. Antal András   0:40,08
9. Tóth Péter   0:42,22
13. Zsiga Norbert  0:46,66
15. Nagy Kilián  0:48,83

2009-ben születettek
6. Szlovák Erik 1:14,90

2010-ben születettek
4. Albert-Sárközi Barnabás  1:03,6

50 m leány mellúszás
2006 és idősebb korosztály
2. Papp Vivien 0:38,82

2007-ben születettek
1. Bogár Viktória  0:42,28

2010-ben születettek
6. Asztalos Jázmin   1:03,73

25 m fiú mellúszás
2009-ben születettek
5. Szlovák Erik  0:34,4

2010-ben születettek
3. Albert-Sárközi Barnabás   0:28,0

25 m leány mellúszás
2011-ben születettek
9. Molnár Mira  0:36,9

50 m fiú hátúszás
2003 és idősebb korosztály
1. Krámli Kristóf  0:33,09

2004-ben születettek
4. Tóth Péter 0:44,69

2005-ben születettek
1. Antal András 0:35,96
3. Torda György  0:38,43
4. Zsiga Norbert  0:48,48

2006-ban születettek
7. Nagy Kilián 0:47,83

50 m leány hátúszás
2004-ben születettek
1. Asztalos Annamária  0:42,2

2005-ben születettek
2. Papp Vivien  0:36,9
6. Dimák Fanni  0:41,05

2007-ben születettek
1. Bogár Viktória  0:39,47

2008-ban születettek
2. Furák-Szabovik Tessza 0:44,32

25 m leány hátúszás
11. Molnár Mira  0:41,0

25 m fiú hátúszás
2009-ben születettek
4. Szlovák Erik  0:31,1

2010-ben születettek
6. Albert-Sárközi Barnabás 0:33,0

100 m fiú vegyesúszás
2003 és idősebb korosztály
1. Krámli Kristóf  1:11,09

2004-ben születettek
4. Tóth Péter 1:30,53

2005-ben születettek
1.Antal András  1:13,69
3.Torda György 1:21,51
4. Zsiga Norbert  1:38,67

2006-ban születettek
8. Nagy Kilián 1:47,18

100 m leány vegyesúszás
2004-ben születettek
2. Asztalos Annamária  1:33,37

2005-ben születettek
2. Papp Vivien 1:16,77
6. Dimák Fanni  1:31,11

2007-ben születettek
1. Bogár Viktória 1:21,90

2008-ban születettek
6.Furák-Szabovik Tessza  1:40,71

2010-ben születettek
3. Asztalos Jázmin  1:58,28

4*50 m abszolút mix váltó
1. Orosháza „A” váltó tagjai: Antal András, Bogár Viktória, Torda György, Krámli Kristóf   1:59,60
3. Orosháza „B” váltó tagjai: Dimák Fanni, Asztalos Annamária, Papp Vivien, Tóth Péter 2:16,86



Az OrosCafé további használatához el kell fogadnod a cookie-k használatát. További információ

Amennyiben a beállítás változtatása nélkül böngészel tovább az oldalunkon, vagy az "Elfogadás" gombra kattintasz, azzal elfogadot a cookie-k használatát.

Bezárás