Az év utolsó versenyén, Hódmezővásárhelyen csobbantak vízbe az Orosháza Úszó Egyesület versenyzői december 16-án és 17-én. A két nap során egy arany-, hét ezüst-, és két bronzérmet szereztek.
A Hód Kupa 2017 Cikluszáró Nemzetközi Úszóversenyen állt rajthoz Schmidt Jenő és Selmeczi Edit kilenc tanítványa. A kétnapos versenyen, 35 szakosztály, 573 versenyzője 2615-ször rajtolt el a Gyarmati Dezső Sportuszodában.
Az orosházi úszók összesen 45-ször csobbantak, az év utolsó versenyén még utoljára lehetőség volt az egyéni csúcsok javítására és a jelvényes szintidők teljesítésére.
Eredmények:
Aranyérmes:
Bogár Viktória: 200 m gyorsúszás
Ezüstérmesek:
Miszlai Fruzsina: 50 m pillangóúszás
Bogár Viktória: 200 m vegyes-, 200 m mell-, 200 m pillangó-, 100 m gyors-, 100 m mell-, 100 m pillangóúszás
Bronzérmes:
Antal András: 200 m hát-, 100 m hátúszás
Ötödik helyezettek:
Antal András: 200 m gyors-, 200 m vegyesúszás
Bogár Viktória: 100 m hátúszás
Hatodik helyezettek:
Asztalos Jázmin: 50 m pillangóúszás
Miszlai Fruzsina: 50 m hátúszás
Orosházi időeredmények:
200m férfi vegyesúszás
2005-ben születettek
5. Antal András 2:42,61
19. Torda György 3:11,56
200m női vegyesúszás
2007-ben születettek
2. Bogár Viktória 2:52,51
50m női pillangóúszás
2008-ban születettek
2. Miszlai Fruzsina 0:40,54 2
2010-és fiatalabb korosztály
6. Asztalos Jázmin 1:01,78
50m Backstroke – női hátúszás
2008-ban születettek
6. Miszlai Fruzsina 0:43,85
17. Furák-Szabovik Tessza 0:47,05
2010-és fiatalabb korosztály
7. Asztalos Jázmin 0:55,53
200m női mellúszás
2007-ben születettek
2. Bogár Viktória 3:15,05
2008-ban születettek
15. Furák-Szabovik Tessza 4:03,72
200m férfi gyorsúszás
2005-ban születettek
5. Antal András 2:22,37
17. Torda György 2:35,68
200m női gyorsúszás
2004-ban születettek
12. Asztalos Annamária 3:06,23
2005-ban születettek
24. Dimák Fanni 2:49,38
2007-ben születettek
1. Bogár Viktória 2:32,48
2008-ban születettek
7. Furák-Szabovik Tessza 3:00,72
14. Miszlai Fruzsina 3:09,39
50m női mellúszás
2008-ban születettek
16. Miszlai Fruzsina 0:50,65
18. Furák-Szabovik Tessza 0:53,82
2010-és fiatalabb korosztály
11. Asztalos Jázmin 1:07,83
50m női gyorsúszás
2008-ban születettek
7. Furák-Szabovik Tessza 0:37,14
24. Miszlai Fruzsina 0:41,37
2010-és fiatalabb korosztály
7. Asztalos Jázmin 0:48,91
200m női pillangóúszás
2007-ban születettek
2. Bogár Viktória 3:15,09
200m férfi hátúszás
2005-ben születettek
3. Antal András 2:42,11
11. Torda György 3:05,90
200m női hátúszás
2004-ben születettek
7. Asztalos Annamária 3:31,43
100m férfi gyorsúszás
2002-ben születettek
22. Krámli Kristóf 1:03,49
2005-ben születettek
7. Antal András 1:06,23
15. Torda György 1:11,38
100m női gyorsúszás
2005-ben születettek
25. Dimák Fanni 1:17,48
2007-ben születettek
2. Bogár Viktória 1:10,40
2008-és fiatalabb korosztály
12. Miszlai Fruzsina 1:24,39
15. Furák-Szabovik Tessza 1:26,12
100m női mellúszás
2007-ben születettek
2. Bogár Viktória 1:30,97
2008-és fiatalabb korosztály
18. Miszlai Fruzsina 1:48,95
23. Furák-Szabovik Tessza 1:59,29
100m férfi hátúszás
10. Krámli Kristóf 1:14,32
3. Antal András 1:15,73
14. Torda György 1:28,65
100m női hátúszás
2005-ben születettek
21. Dimák Fanni 1:39,03
2007-ben születettek
5. Bogár Viktória 1:24,49
2008-és fiatalabb korosztály
9. Miszlai Fruzsina 1:34,21
20. Furák-Szabovik Tessza 1:43,84
100m női pillangóúszás
2007-ben születettek
2. Bogár Viktória 1:25,04