A 20. fordulót rendezték a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokságban. A listavezető OMTK-ULE 1913 a Tótkomlósi TC II. csapatát fogadta és a papírformának megfelelően megszerezte a három bajnoki pontot.

Több orosházi szurkoló látta a szeptember végi  tótkomlósi  „odavágót”, ahol az ULE megszenvedett az 1-0-ás győzelemért.

Hasonlóan nehéz mérkőzésre lehetett számítani a visszavágón, mivel a Komlós masszív csapat, a tabella 5. helyét foglalja el. A találkozó nem igazolta a várakozást, Buzáék fölényes győzelmet arattak.

OMTK-ULE 1913 – Tótkomlósi TC II.    7 – 1          (4 – 0)

Orosháza, Mátrai-stadion. 150 néző, vezette: Görgényi A. (Petrovszki P., Hankó B.).

OMTK-ULE: Szabó Z.(Marunák) – Fejes, Boros, Debreceni (Dobi B.), Krivik – Kánya, Buza, Pardi – Mucsi, Lövei (Elekes), Kichler.
Edző: Gyimesi András.

Tótkomlós II.: Krcsméri – Nyíregyházki, Horváth H., Füredi, Kovács – Takács (Lukács), Jámbor J., Jámbor G.(Horváth J.), Serfőző (Hercegh) – Garai (Poljak), Moszheim (Balázs J.).
Edző: Papp Lajos.

A gólok története:

A 16. percben Buza jobb oldali beadását Lövei fejelte 5 méterről a hálóba, 1-0.

A 34. percben Pardi 26 méteres szabadrúgása jutott a jobb felső sarokba, 2-0.

A 36. percben Kichler futotta le a védőket és egy csel után tekert a hosszú sarokba, 3-0.

A 40. percben Buza-Kichler kényszerítő után Kichler gurította a labdát 4 méterről a kapuba, 4-0.

A négy első félidei gól után még hármat vágott a kékben játszó ULE tótkomlósi ellenfelének (Fotó: Rajki Judit)

Az 57. percben Pardi szabadrúgása a kapusról kipattant, Elekes vágta egy lépésről a labdát a hálóba, 5-0.

A 60. percben Mucsi alapvonalról visszagurított labdáját Elekes belsőzte a hálóba, 6-0.

A 65. percben Moszheim remekül ugratta ki Takácsot, a komlósi játékos okosan rúgta a labdát a hosszú sarokba, 6-1.

A 80. percben Buza-Kánya kényszerítő után Kánya állította be a végeredményt, 7-1.

Gyimesi András: Az első félidőben fegyelmezett és gólra törő játékkal eldöntöttük a mérkőzést. A második félidőben felszabadultan játszottunk.

Papp Lajos: Gratulálok az Orosházának, több elkerülhető gólt kaptunk.

Az OMTK-ULE május 6-án a Magyarbánhegyesi FC vendégeként lép pályára. A találkozó kezdési ideje: 17 óra.