A 7. fordulóban a Rákóczi elvesztette a rangadót Szarvason. Csapatunk a 6. helyet foglalja el a tabellán.

Szarvasi Vasas – Oh. Rákóczi Vasas      4 – 2       ( 2 –  0 )

Szarvas, 200 néző. Vezette: Benyovszki  Z. ( Viczián, Krajcsovicz).

Szarvas:  Kiri M. – Szikora,  Kizi B., Viszkok, Moldván ( Tasi N.),- Zima, Nagy Sz., Bakó, Klimaj (Gulyás) – Körösfalvi, Pecznik (Szín Á.).
Edző: Rétes Pál.

Rákóczi: Tóth – Albert (Sindel), Németh, Szabó N., Sajti – Ludányi, Szabó Á.(Gulyás R.), Nyéki, Simon – Mazán (Márki), Tasi (Kiss Z.).
Edző: Polyák László.

Az első félidőben tetemes előnyre tett szert a Szarvas. A 21. percben Nagy Sz. 1-0,  a 36. percben a kapus, Kiri M. szerzett gólt büntetőből, 2-0. A második játékrészben a 71. percben Nyéki szintén büntetőből szépített, 2-1, de a következő percben Pecznyik újra két  gólossá tette a különbséget, 3-1. A 80. percben eldőlt a mérkőzés, Klimaj góljával 4-1-re elhúzott a hazai csapat. A 87. percben Simon távoli bombagólja csak kozmetikázta az eredményt, 4-2.

Polyák László: A múlt heti győzelemmel nem ért véget a bajnokság, amit több játékosom nem vett figyelembe.

A Rákóczi október 8-án hazai pályán fogadja a Mezőhegyest. A találkozó kezdési ideje: 15 óra.