- hirdetés -

A Doherty Hungary Kft. munkatársakat keres.(x)

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő orosházi vállalat csapatának tagjává válni várjuk jelentkezését az alábbi munkakörökre.

HR asszisztens

Feladatok:

Személyi dokumentumok kezelése
Dolgozók szabadságának nyilvántartása
Szabadságok, betegségek rögzítése az elektronikus rendszerben
Pályázói adatbázis kezelése
Interjúk szervezése
Kiválasztáson való részvétel
Munkavállalókkal kapcsolatos feladatok ellátása
Elvárások:

– Szakirányú felsőfokú végzettség
– Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékelhető:
Angol nyelvtudás

Rendszergazda

Feladatok:

Személyi számítógépek, nyomtatási infrastruktúra és mobilkommunikációs eszközök karbantartása
Üzemeltetési folyamatok tervezése, megvalósítása, dokumentálása
Számítógépek telepítése, hibáinak feltárása és elhárítása
Felhasználói programok tesztelése, biztonságtechnikához kapcsolódó feladatok ellátása
Szakmai segítségnyújtás az IT munka területein – hardver és szoftver kérdésekben egyaránt
Adatszolgáltatás a belső és külső jelentések elkészítéséhez
Belső szoftverek fejlesztése

Elvárások:
– középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent
– 2-3 év vállalati környezetben szerzett releváns rendszergazda tapasztalat
– Windows szerverek rendszergazdai szintű ismerete, hálózati ismeretek
– angol nyelvismeret előnyt jelent
– fogékonyság új ismeretek, technológiák megismerésére, logikus gondolkodás

Jelentkezésüket az alábbi címre várjuk: ildiko.krajnyak@doherty.hu vagy 5900 Orosháza, Gyártelep utca 2.

160505_doherty_logo

(x)

Ha a továbbiakban is értesülni szeretne a témában,
akkor lájkolja az OrosCafé Facebook-oldalát.