Elhibázott 11-es hazai, értékesített utolsó perces helyzet vendég oldalon. Ez döntött az NB III-as focimeccsen.

Az Orosháza FC csapata a Szeged 2011 együttesét fogadta az NB III-as bajnokság 12. fordulójában. Csapatunk drámai körülmények között vesztette el mindhárom bajnoki pontot.

Orosháza FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 1 – 2 (0 – 1)

NB III-as bajnoki labdarúgó mérkőzés, Orosháza
Vezette: Gyarmati II. Tibor (Baghy Csaba, Sebestyén László).

Orosháza: Bordás – Pénzváltó, Makra, Ferenczi, Oláh (Pál 82′), Tóth I, Füredi, Szabó N., Nyéki, Styecz, Bálint (Csák 55′).
Vezetőedző: Kvasznovszky József.

Szeged 2011: Molnár – Kéri, Szabó Cs., B. Kapic, Zabari, Markovic, Dombai, Ács (Pászka 88′), Kovács B. (Kis 50′), Geiger (Gadó 58′), Germán.
Vezetőedző: Nyilas Elek.

Küzdelmes perceket hozott az első félidő. A 21. percben egy jobbról érkező labdát Nyéki lőtt kapura, Molnár védte.

A 33. percben Ács adhatott be balról a védők mögül, középen Kovács Balázs érkezett és 6 méterről a léc alá bólintott. 0-1.

A 78. percben Szabó Norbert hatalmas bedobását egy védő tovább csúsztatta és Styecz Milán 15 méterről a hosszú sarokba lőtt, 1-1.

A fehérmezes OFC az utolsó pillanatban omlott össze (klikk a képre) Fotók: Rajki Judit

A 87.percben Molnár sodorta el a 16-oson belül Csákot, 11-es. Meglepetésre a hálóőr sárga lappal megúszta. A büntetőt Tóth Imre a kapus kezébe emelte.

A 90. percben egy távoli lövés kijött Bordásról, a csereember Gadó néhány méterről a kapuba bombázta a labdát, 1-2.

A találkozó parázs hangulatban ért véget.

Kvasznovszky József: – Langyos első félidőt követően a második játékrészben egy talált góllal kiegyenlítettünk, majd a 87. percben a győzelmet is megszerezhettük volna, de Fortuna elpártolt tőlünk.

Nyilas Elek: – A mai mérkőzés a szív diadala volt.

Az Orosháza FC csapata legközelebb november 9 -én Komlón lép pályára.