NB III-as labdarúgó csapatunk döntetlent játszott az ESMTK ellen.

NB III-as bajnoki labdarúgó mérkőzés, 9. forduló, Pesterzsébet, 150 néző

Vezette: Kulcsár Katalin (Butkai Zs., Temleitner K.)

ESMTK: Bonica – Vojtekovszki (Vágó 82’), Pintér, Nemes, Soós – Áder, Havlik (Bányai 67’), Kazi, Zinom – Lőrinczy, Fekete
Edző: Turi Zoltán

OFC: Könyves – Pénzváltó, Makra, Tóth I., Szabó N. – Füredi (Szabó 83’), Ferenczi, Nyéki (Albert 87’) Styecz – Oláh Zs. (Bálint 46’) Csák Z.
Edző: Kvansznovszky József

A 34. percben szabadrúgáshoz jutott a csapatunk, Csák 18 méteres szabadrúgása a sorfalról visszapattant, csatárunk újra próbálkozott és lövése a lábak között a kapu bal oldalába vágódott, 0–1. A 36. percben egy előrevágott labda átszállt Ferenczin és a felfutó Lőrinczy, Makra díszkíséretével 12 méterről a rövid sarokba lőtt, 1–1.

A második játékrészben küzdelmes mezőnyjáték folyt a pályán, a kapuk ritkán kerültek veszélybe. A 72. percben Fortuna mellénk állt, Áder szöglettel felérő szabadrúgása a felső kapufán csattant. Egyenlő erők küzdelmében igazságos döntetlen született.

Turi Zoltán: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született.

Kvasznovszky József: – Magam sem tudom, hogy szereztünk egy pontot, vagy vesztettünk kettőt.

Az OFC a következő mérkőzését október 19-én hazai környezetben játssza a Rákosmenti TK csapata ellen. A meccs 14.30-kor kezdődik.