A 9. fordulót rendezték a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban. A Rákóczi Vasas hazai környezetben, gólgazdag mérkőzésen játszott döntetlent a Csabacsűd ellen.

Oh. Rákóczi Vasas – Csabacsűd 3 – 3 ( 0 – 1 )

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Rákóczitelep, 200 néző.
Vezette: Kocsondi B.( Nagy G., Petrovszki Gy.)

Rákóczi: Lévai – Fehér(Debreceni 29.perc), Bozsóki, Ludányi, Boros – Szabó Á(Polyák Á.63.perc)., Gulyás R., Asztalos, Mazán(Lövei 46.perc) – Juhász N., Buza.
Edző: Polyák László.

Csabacsűd: Nagy Z. – Sovány, Kis M., Bakró, Borgulya – Petykó, Sajben, Szilágyi, Medvegy – Gombár(Kasnyik 85.perc), Virág.
Edző: Brlázs Gábor.

Remek futballidőben kezdődött a mérkőzés. A hazai nézők kedvét a 38. percben szerzett Borgulya gól rontotta el, 0-1.

A félidőben beállt Lövei gyorsan élt a bizalommal, az 52. percben egyenlített, 1-1.

A 69.percben fordult a kocka, Juhász Norbert révén már csapatunknál volt az előny, 2-1.

A 79.percben Borgulya egyenlített, de a látottak alapján senki sem gondolta, hogy ez marad a végeredmény.

A 84.percben Buza góljánál méltán szólt a Rákóczi-induló, 3-2.

A gól után nem sokkal egy figyelmetlenség következtében Borgulya harmadik gólját szerezve egyenlített, 3-3.

Polyák László: – Izgalmas, fordulatos mérkőzésen a második félidei játékunk alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Nem szabad gólra gólt kapni.

A 6. helyezett Rákóczi Vasas október 12-én ismét Rákóczitelepen lép pályára. Ellenfele a 3. helyen álló Méhkerék lesz. A mérkőzés kezdési ideje: 15 óra.