NB II-es csapatunk sokáig vezetett, de a hajrában a jobban összpontosító Balmaz szerezte meg a győztes gólt.

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő – Orosháza FC 2 – 1 (0 – 1)

NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Balmazújváros 500 néző.
Vezette: Bognár Tamás (Takács Gábor és Becséri Gergely)

Balmaz: Szalma – Németh Á., Papp F., Forgács, Bokros – Demjén (Nagy R. 46’), Szőllősi (Murák 60’), Kónya (Kiss L. 70’), Virágh – Belényesi, Sándor I.
Edző: Híres Gábor

Orosháza: Molnár – Szűcs (Kerekes 72’), Makra, Futaki, Szabó N. – Kerepeczki (Milenkovic 33’), Ondrejó, Varga (Balázs J. 55’), Végh – Ács, Tóth D.
Edző: Major László

A hazaiaknál a házi gólkirály Urbin, a vendégeknél Milenkovic maradt ki különböző okokból a kezdő csapatból. A Balmaz nekiesett az Orosházának, 5 perc alatt két szögletet is rúgtak. A 11. percben váratlanul vezetést szerzett csapatunk. Kerepeczki jobb oldali beadását a hosszú oldalon érkező Szabó N. hat méterről belsőzte a hosszú sarokba, 1 – 0.

Ezután küzdelmes mezőnyjáték folyt a pályán. A 28. percben Demjén ajtó – ablak helyzetben fölé bombázta a labdát, 1 perc múlva Molnár védett bravúrral. A félidő végén a hazaiak sorozatban rúgták a szögleteket, eredmény nélkül.

A második játékrész a Balmaz mezőnyfölényével telt el. Az 56. percben egy kapu elé ívelt labdába Belényesi tette bele a lábát, ami a kapufáról a hálóba csorgott, 1 – 1.

A 80. percben Sándor I. került gólhelyzetbe, és hazai csatár 10 méterről nem hibázott, 2 – 1.

A hazaiak a második félidőben felőrölték csapatunkat, és megérdemelten szerezték meg a 3 pontot.

Híres Gábor: – Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést.

Major László: – Hajtós, küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat ennyivel jobb.

AZ OFC május 4-én, 17:30 órakor hazai környezetben fogadja a nyíregyházi Spartacus csapatát.