Szolnoki MÁV – Orosháza FC 3 – 1 (0 – 0)

NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Szolnok, 1000 néző
Vezette: Weizer, (Hochbauer, Makkosné Petz Brigitta)

Szolnok: Pokorni – Sipeki, Mile, Busai, Vári, Bohner (Rokszin 62.), Balogh, Fritz, Mundi (Antal 46.), Nagy, B. Tóth (Szepessy 62.)
Edző: Kis Károly

Orosháza: Molnár – Futaki, Szűcs, Ondrejó (Petrovic 50.), Tóth, Kerepeczki, Ács (Lupsa 78.), Hamed Mohamed, Milenkovic, Szabó (Végh 65.), Makra
Edző: Major László

Az első 10 percben orosházi részről Andrejó és Makra került helyzetbe, de mindkettő kimaradt. A félidő hátralévő részében küzdelmes mezőnyjáték folyt, a csapatok derekasan gyűrték egymást, de gól nem született.

A 45. percben azonban az OFC-s Hamed Mohamedet a játékvezető szándékos ütésért kiállította, így 10 emberrel folytattuk a második félidőt.

A második játékrészben a létszámfölényben játszó Szolnok beszorította csapatunkat, a nagy nyomás a 64. percben góllá érett. Sipeki jobb oldali beadását Busai fejelte 1 méterről a hálóba (1 – 0)

A 71. percben Tóth Dani beadását Szűcs Dani 10 méterről vágta a kapuba (1 – 1)

A 75. percben Rokszin bal oldali beadását Szepessy lőtte 5 méterről a kapuba (2 – 1)

A 87. percben a csereként beállt Petrovics buktatta a 16-oson belül Nagy Istvánt. A büntetőt a sértett magabiztosan helyezte a kapu jobb oldalába (3 – 1)

Kiss Károly: – Egy szervezetten játszó ellenfelet győztünk le, ebben nyilván a kiállítás is közrejátszott.

Major László: – Fegyelmezetlenségünk miatt megérdemelten nyert a Szolnok.