Csapatunk a vasárnapi mérkőzésen a ferencvárosi fiatalos lendülettel szemben alul maradt.

Ferencváros II – Orosháza FC 3 – 0 (1 – 0)

NB II-es bajnoki labdarúgó-mérkőzés, Csepel, Csepel SC Stadion, 100 néző
Vezette: Fenyvesi Szabolcs (Péter Tamás, Mohos Milán)

FTC: Hermány – Papp M. (Majzik 85′), Birtalan, Popgeorgien (Kónya 60′), Simita – Batik, Csilus (Erdei V. 80′), Vattai, Nyilasi – Nehéz, Vass M.
Edző: Lipcsei Péter

OFC: Molnár – Szűcs (Kerekes 40′), Futaki, Milenkovic, Kerepeczki – Ács L., Ondrejó, Varga R., Végh A. (Lupsa 42′) – Balázs J.(Mohamed 72′), Tóth D.
Edző: Major László

Küzdelmes mezőnyjáték jellemezte az első félidőt. A játékrész egyetlen kapura lövése gólt eredményezett. A 16. percben a kapu előtti kavarodásban Nehéz Máté elé került a labda, és a ferencvárosi játékos a kapuba továbbította, 1 – 0.

A második félidőben az 55. perceben egy baloldali szögletrúgás után Vattai fejelt 6 méterről a hálóba, 2 – 0.

A 80. percben egy kontratámadás végén Vas M. baloldali átadását Nehéz M. belsőzte 3 lépésről a hálóba, 3 – 0.

A második játékrész közepétől a sorozatmérkőzést játszó csapatunk elkészült az erejével és nem bírta a ferencvárosi fiatalokkal felvenni a futóversenyt.

Lipcsei Péter: – Úgy érzem, hogy győzelmünkhöz nem fért kétség.
Major László: – 12 nap alatt 4 mérkőzést egy Orosháza nem tud játszani.