Az utolsó felkészülési meccsen legyőztük a Méhkeréket.

Lejátszotta utolsó előkészületi mérkőzését az Orosháza FC labdarúgó csapata. Major László legénysége könnyed győzelmet aratott a megyei I. osztályban szereplő Méhkerék ellen.

Orosháza FC – Méhkerék  3 – 0 ( 2 – 0 )

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Orosháza, 100 néző.
Vezette: Major L.

Orosháza az 1. félidőben: Molnár – Milenkovic, Futaki, Kerekes, Lupsa – Ács, Varga, Juhász, Mohamed, Petrovic – Tóth D.

Orosháza a 2. félidőben: Bordás – Szűcs D., Szabó N., Szabó A., Albert L. – Ondrejó, Végh, Füredi, Szivák, Kerepeczki – Szabó T.
Edző: Major László

Nagy lendülettel kezdte a mérkőzést az Orosháza, ennek következtében már a 10. percben két gólos előnyt szereztek Futakiék.

A 8. percben Ács ellen elkövetett szabálytalanság miatt megítélt büntetőt Milenkovic vágta a jobb alsó sarokba, 1-0.

A 10. percben Mohamed lőtt bombagólt a jobb felső sarokba, 2-0.

A félidőben a Méhkerék előtt is adódott több gólszerzési lehetőség, de a döntő pillanatban elhibázták.

A második játékrészben az OFC sort cserélt, a frissen beállt játékosok a 46. percben Szabó Tamás révén megszerezték harmadik gólunkat, 3-0.

Ezután a sárga-feketék nem erőltették a góllövést és a mérkőzés utolsó harmada unalomba fulladt.

Major László: – Örülök, hogy sérülésmentesen letudtuk az összes edzőmeccset és várjuk a Cegléd elleni kupameccset.

Turcsek Zoltán: – A mérkőzés jól szolgálta a felkészülést. Egy hajtós, futós csapat ellen játszottunk és nem vallottunk szégyent.

Az Orosháza FC augusztus 11-én, szombaton 17 órakor a Mátrai stadionban fogadja Magyar Kupa mérkőzésen a Restart – Cegléd csapatát.