A két osztálynyi különbség kiütközött a felkészülési meccsen.

Az Orosháza FC labdarúgó csapata augusztus 7- én Tótkomlóson játszotta soros előkészületi mérkőzését. A megyei I. osztályú hazaiak ezúttal nem voltak egy súlycsoportban NB II-es csapatunkkal.

Tótkomlósi TC – Orosháza FC 0 – 11 ( 0 – 5 )

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Tótkomlós, 100 néző.
Vezette:Paulik

Tótkomlós: Bordás S.- Horváth (Fazekas), Ibrányi, Jámbor, Krátky V. – Marton, László D., Balogh T., Mészáros-Vincze A., Nagy D.(Benyó).
Edző: Kvasznovszky József

Orosháza: Bordás D. (Molnár)- Szűcs, Szabó A.(Milenkovic), Kerekes, Szabó N.(Lupsa) – Kerepeczki (Juhász N.), Ács L. (Szabó T.), Ondrejó (Varga R.), Végh A.(Mohamed)- Szabó T. (Tóth D. ),Bernát.
Edző: Major László

A 13.percben Kerepeczki 20 méteres bombájával kezdődött a gólgyártás, 0-1.

A 27.percben Bernát alapvonalról visszagurított labdáját Ács lőtte a hosszú sarokba,0-2.

A 37. percben szerepcsere következett. Ezúttal Ács passzát Bernát értékesítette, 0-3.

A 39. percben Végh Ariel lőtt 25 méterről bombagólt a jobb alsó sarokba, 0-4.

A félidő utolsó percében Bernát lövése kipattant a kapusról, Végh 6 méterről lőtt a hálóba, 0-5.

A sárgamezes OFC lelépte ellenfelét (Fotó: Betkó Tamás)

A második játékrészben hét helyen változott csapatunk összeállítása.

A 46. percben Bernát alapvonalról visszagurított labdáját Tóth D. passzolta a kapuba, 0-6.

A 49. percben Ács labdáját ismét Tóth D. értékesítette, 0-7.

Az 57. percben Ács alapvonalról visszajátszott labdáját Mohamed passzolta két lépésről a hálóba, 0-8.

A 74. percben megismétlődött a jelenet, ismét Mohamed a gólszerző, 0-9.

Egy perc múlva Szűcs passzát Bernát értékesítette, 0-10.

A 83. percben Mohamed labdáját Bernát lőtte 12 méterről a hosszú sarokba, 0-11.

Kvasznovszky József: – Nem volt egy súlycsoportban a két csapat.

Major László: – Jó pályán öröm volt játszani, ráadásul eredményesek is voltunk.

Az Orosháza FC augusztus 8-án 18 órakor a Méhkerék csapatát fogadja a Mátrai stadionban.