Az utolsó percekben hozta ikszre a meccset a Békéscsaba.

Békéscsabai MÁV—Rákóczi Vasas 2—2 (1—1)

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Békéscsaba, 150 néző.
Vezette: Wengerter.

Békéscsaba: Pluhár — Pataj (Potocska P.), Ondrejcsik, Dohányos, Bíró (Walfisch), Nagy Z., Balogh, Mazán, Szarka (Bunta), Nyéki, Takács.
Edző: Braun Attila.

Rákóczi: Lévai — Mátyus, Dávid, Vági, Boros, Németh G., Ludányi, Elekes, Gulyás, Baranyai (Debreceni), Lövei.
Edző: Polyák László.

A mezőnyfölényben játszó Rákóczi Lövei találatával már a 11. percben megszerezte a vezetést 0-1.

A félidő végén, a 44. percben Mazán váratlanul egyenlített 1-1

A második játékrészben, az 52. percben ismét Lövei volt eredményes 1-2

A gól után a rákóczitelepiek uralták a játékot és már „zsebben érezték „a három pontot, de egy figyelmetlenség következtében Potocska a 87. percben egyenlített 2-2.

Braun Attila: — Nem akarom megbántani a megye hármas csapatokat, ezért nem mondom, hogy ez egy megye hármas színvonalú mérkőzés volt. Találtunk egy pontot.

Polyák László: — Ezen a pályán nem egyszerű futballozni, nekünk mégis sikerült. Arról, hogy ezt a mérkőzést nem nyertük meg, nemcsak a csapatom tehet.

Ifjúsági mérkőzésen: Békéscsabai MÁV – Rákóczi Vasas 2 – 1

A Rákóczi Vasas november 12-én a Gyomaendrőd csapatát fogadja Rákóczitelepen. A mérkőzés kezdési ideje: 13 óra 30 perc