A Rákóczi vesztett állásból fordította maga javára a szombati mérkőzést.

Orosháza Rákóczi Vasas – Szeghalom 3 – 1 ( 1 – 1 )

Megyei I. osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Rákóczitelep, 100 néző
Vezette: Pogonyi F. ( Kundla, Krasznai )

Rákóczi: Lévai – Mátyus, Vági, Dávid ( Takács ), Boros – Németh, Ludányi, Kánya, Elekes – Baranyai ( Anda ), Lövei ( Dobos A.)
Edző: Polyák László

Szeghalom: Csermák – Veres, Vincze, Tatár, Gál(Boruzs) – Cserna R.(Bagdi), Cserna D., Farkas, Bihari – Mező, Pálinkás (Zsombok J.)
Edző: Safián Imre

A 19. percben egy visszafejelt labdát Farkas fejelte 3 méterről a hosszú sarokba, 0-1.

A 45. percben Baranyai a jobb oldali 16-os sarkáról elvégzett szabadrúgása vágódott a sorfalat megkerülve a rövid sarokba, 1-1.

A 66. percben Baranyai szinte „nulla szögből” elvégzett szabadrúgása vágódott a rövid sarokba, 2-1.

A 79. percben Elekes labdáját Baranyai vitte kapura, mindenkit elfektetve emelt az üresen maradt kapuba, 3-1.

A pirosmezes Baranyai mesterhármasával győzött a Rákóczi (klikk a képre) Fotók: Rajki Judit

A Rákóczi az első félidőben nem találta a játék ritmusát, a második játékrészben viszont Baranyai pazar góljaival magabiztosan nyertek a második félidőre széteső vendégekkel szemben. A gólokon kívül Elekes, Kánya, Dobos hagyott ki nagy helyzetet, a másik oldalon Cserna R. szabadrúgása csattant a felső kapufán.

Polyák László: – A mai mérkőzésünkben benne volt az egész őszi teljesítményünk pozitív és negatív értelemben egyaránt.

A Rákóczi legközelebb a Békéscsabai MÁV otthonában lép pályára november 6-án.

Ifjúsági mérkőzésen: Rákóczi – Szeghalom 6 – 3 ( 2 – 2 )

Rákóczi: Sütő – Pintér(Szemenyei), Egry, Fehér, Papp(Machó) – Mátyus, Gerda (Berta), Suta, Kránitz (Albert) – Ónodi (Gyarmati ), Mazán (Szivák )
Edző: Füredi János

Orosházi gólszerzők: Kránitz, Ónodi, Szivák, Mátyus, Albert, Fehér