11 góllal nyertek a hétvégén a lányok itthon az Inárcs ellen, veretlenül vezetik a bajnokságot.

Orosházi NKC – Inárcs-Örkény KC 34 – 23 (19 – 9)
NB I/B-s junior bajnoki mérkőzés, 4. forduló
Orosháza, Városi Sportcsarnok
Vezette: Daru, Vörös

Orosházi NKC: KOMÁROMI – FARKAS 6 (1), Gregus 4 (1), ALBERT 4 (1), Kecskeméti 2, Szöllősi S. 3, Körmendi 3. Csere: Ádász (kapus), Szöllősi D. 3, ULMANN 5 (1), MOLNÁR 4, Csende, Czombos.
Edző: Pásztor István

Az Inárcs-Örkény KC legjobb dobói: Horváth 5 (1), Simkó 5 (4)
Kiállítások: 10, ill. 8 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 8/5

Az első percekben ismerkedtek egymással a csapatok, majd beindult az orosházi „gépezet”, a 12. percben már 9-3-ra vezettünk. Védekezésben és támadásban is a hazaiak domináltak, tízgólos előnnyel vonultak pihenőre az orosháziak.

A második félidő elején és végén Komáromi kapus 5-5 percre lehúzta a „rolót”. Ez megnyugtatta a csapatot, és kissé szétesett a védekezésünk, de támadásban tudatos, szép akciókat láthattunk. Sorozatban ötödik győzelmét szerezte meg ezzel utánpótláscsapatunk, mely veretlenül vezeti a bajnokságot.

Pásztor István: – Egy újabb fokkal kerültünk közelebb a tudatos játékhoz.

Fotók és részletek az orosházi női kézilabdaklub honlapján.