A két orosházi focicsapat felkészülési meccsén 13 gól született.

Orosháza FC – Orosháza Rákóczi Vasas 11 – 2 (6 – 2)

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Mátrai stadion, salakos pálya. Vezette: Halász R.

OFC: Bordás (Molnár) – Szűcs (Lupsa), Balogh, Futaki (Juhász N.), Szabó N. – Kerekes, Kerepeczki (Mike), Bartyik, Ács – Baranyai, Szabó T.
Edző: Kvasznovszky József

Rákóczi: Blaskó (Lévai) – Mátyus, Németh, Dávid, Boros – Bozsóki (Lövei), Elekes (Hrabovszki) – Papp L., Kánya (Gyarmati), Lovas A. – Lovas T.
Edző: Polyák László

A Mátrai stadion salakos edzőpályáján február 23-án villanyfényes mérkőzésen találkozott egymással a két orosházi csapat. Az NB II-es OFC ötletes játékkal rukkolt elő és önbizalmat növelő győzelmet aratott a megyei I. osztályú rákóczitelepiek ellen.

6.perc: Kerepeczki-Baranyai-Ács háromszögezés után Szabó Tamás lőtt 12 méterről a kapuba (1-0)

7. perc: Szabó Tamást buktatták a büntetőterületen belül, 11-es! A büntetőből Kerepeczki a jobb alsó sarokba gurította a labdát (2-0)

10. perc: Bartyik jobb oldalról, élesen belőtt labdáját Szabó Tamás látványos mozdulattal továbbította a hálóba (3-0)

17. perc: Baranyai legurított szabadrúgását Kerekes zúdította 22 méterről a jobb alsó sarokba (4-0)

20. perc: Bartyik 30 méteres keresztlabdáját Kerepeczki lőtte a kapuba (5-0)

35. perc: Németh G. remek labdával ugratta ki Lovas Tamást, a csatár okosan emelt Bordás kapus felett a hálóba (5-1)

36. perc: Középkezdés után Ács bal oldali beadását Bartyik bombázta a hálóba (6-1)

40. perc: Lovas T. jobb oldali lapos beadását Németh G. rúgta közelről a kapuba (6-2)

57. perc: Kapufáról kipattanó labdát Szabó N. rúgta laposan a hálóba (7-2)

65. perc: Lupsa lövését Lévai bravúrral védte, de a kipattanó ismét Lupsa elé került és a csatár a hálóba fejelte a labdát (8-2)

78. perc: Bartyik a jobb oldalon felfutó Juhász elé tálalt, a beadást Szabó T. lőtte közelről a hálóba (9-2)

79. perc: Baranyai indítását Szabó T. tovább pöckölte és Bartyik lőtte a hálóba a labdát (10-2)

83. perc: Baranyai éles szögből emelt a hosszú sarokba (11-2)

Kvasznovszky József: – Pörgős, iramos mérkőzésen néhány futballra emlékeztető elemet is be tudtunk mutatni.

Polyák László: – Az ellenfél sokkal gyorsabban, pontosabban játszott. A mai mérkőzésen meglátszott, hogy nem tudtunk nagypályán edzeni.

Az Orosháza FC utolsó előkészületi mérkőzésén február 26-án 11 órakor a Kondoros csapatát fogadja a Mátrai stadionban.