Február 19-én lejátszotta újabb felkészülési mérkőzését az Orosháza FC labdarúgó csapata. Az NB III-as Tisza Volán vendégeként léptek pályára Futakiék.

Tisza Volán SC – Orosháza FC 1 – 1 ( 1 – 0 )

Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya. 50 néző. Vezette: Lovas ( Kormányos, Galambosi )

Szeged: Czirják – Mészáros (Pénzváltó), Mórocz, Boldizsár, Grünwald – Kéri, Vágó, Bursac (Búzási), Szilágyi – Beretka (Kazi), Bozsovics (Völgyi).
Edző: Dr.Buchholcz Gábor

Orosháza: Bordás (Molnár) – Szűcs, Balogh, Futaki, Szabó N. – Kerekes, Juhász N. (Szabó T.), Kerepeczki (Debreceni), Bartyik (Mike), Ács (Lupsa)- Randelovic (Baranyai)
Edző: Kvasznovszky József

A 10. percben Bartyik remek labdáját Kerepeczki lőtte ajtó-ablak helyzetben fölé.

A 23. percben Ács jobb oldali lapos beadását Randelovic lőtte a kapusba.

A 28. percben a játékvezető egy kósza labdát hazaadásnak minősített és közvetett szabadrúgást ítélt a hazaiak javára. Szilágyi 15 méteres lövése Kerepeczkin irányt változtatva vágódott a kapu közepébe (1-0)

A 32. percben Kerekes labdáját Bartyik vágta a kapusba.

Az 59. percben egyenlített az OFC. Baranyai önzetlen átadását Szabó T. értékesítette (1-1)

A 85. percben a hazaiak kértek számon Lovas játékvezetőn egy büntetőt.

Az Orosháza FC az első félidőben eldönthette volna a mérkőzés sorsát, de helyzeteit sorra elhibázta. A második játékrészben kiegyenlített játék folyt a pályán, így az eredmény igazságos.

Dr.Buchholcz Gábor: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született.

Kvasznovszky József: – Játékban, helyzetkihasználásban és frissességben van még bőven javítani valónk.

Az Orosháza FC február 23-án 18 órakor a Mátrai stadionban fogadja a Rákóczi Vasas csapatát.