Lejátszotta újabb előkészületi mérkőzését az Orosháza FC labdarúgó csapata. Szerdán villanyfényes mérkőzésen lépett pályára a Kvasznovszky-legénység. A gyulai Grosics Futballakadémia műfüves pályáján a Gyulai Termál FC NB III – as csapata volt az ellenfél.

Gyulai Termál FC – Orosháza FC 1 – 1 ( 1 – 0 )

Gyula: Harman (Kajári)- Rostás, Vincze (Wéber), Dócza, Valentényi – Zelenyánszki, Bálint (Ponyókai), Okos (Kovács), Mancsek – Nagy G., Balogh G.
Edző: Fodor Sándor

Orosháza: Molnár (Bordás) – Szűcs(Kerepeczki), Balogh, Futaki, Szabó N. – Kerekes (Murvai), Juhász N. ( Mike), Ács (Debreceni), Bartyik (Baranyai) , Lupsa (Buza) – Randelovic (Szabó T.)
Edző: Kvasznovszky József

16.perc: A védők mögé beemelt labdát Mancsek 10 méterről helyezte a kapu bal alsó sarkába (1-0)

49.perc: Szabó T. átadását a jobb oldalon felfutó Debreceni 12 méterről lőtte a hálóba (1-1)

Küzdelmes és iramos mérkőzésen az első félidőben a hazaiak, a másodikban a vendégek játszottak enyhe mezőnyfölényben, így a döntetlen igazságosnak mondható. A mérkőzés után mindkét szakvezető hasznos erőpróbaként értékelte a mérkőzést.

Az Orosháza FC legközelebb február 19-én, szombaton 11 órakor lép pályára a Tisza Volán Szeged vendégeként.