Az első félidőben ugyanennyit lőhettünk volna.
NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Diósgyőr, 1000 néző
Diósgyőri VTK: Rados – Rakovic, Gal, Budovinszky, Gohér – Dobos, Abdouraman, Lippai, Faggyas – Menougong, Roszel.
Vezetőedző: Benczés Miklós

Orosháza FC : Molnár- Retek, Futaki, Kerekes, Szűcs – Balogh, Kerepeczki, Baranyai, Petneházi – Ács, Szabó N.
Vezetőedző: Kvasznovszky József

Csere: Rakovic helyett Granát a 46., Petneházi helyett Pardi és Baranyai helyett Juhász a 60., Balogh helyett Mike a 66., Abdouraman helyett Horváth G. a 72., Rados helyett Giák a 80. percben
Sárga lap: Retek a 37., Szabó N., az 55. percben
Az utolsó őszi mérkőzését játszotta focicsapatunk a listavezető Diósgyőr otthonában. A 30. percig tetszetősen játszottunk, sorra dolgoztuk ki a helyzeteket. A 21. percben Baranyai kissé kisodródva lőtt az oldalhálóba, míg a 28. percben Ács Levente vitte a kapusra a labdát, de az utolsó pillanatban szögletre mentettek a védők.
Ekkor a nézőtéren már hallatszott az első füttyszó, amire a hazaiak megrázták magukat. A 30. percben megszerezte a vezetést a Diósgyőr. Dobos emelt a kapufára, a kipattanót Roszel fejelte néhány lépésről a jobb felsőbe (1-0)
A 41. percben Kerekes rövid felszabadítása után Lippai lőtt 20 méterről nagy gólt (2-0)
A fordulás után az 56. percben kapu előtti kavarodás után Menougong 2 lépésről fejelt a hálóba (3-0)
A 64. percben Lippai távoli lövése kipattant Molnár kapusról és Granát 1 méterről a kapuba passzolt (4-0)
A 81. percben a védők és a kapus egymásra vártak, Menougong közbeszúrt, és a hálóba pöckölte a labdát (5-0)
Az első félidőben a mieink több hatalmas helyzetet kihagytak, és ahogy ez lenni szokott, az ellenfél büntetett. A harciassággal nem volt gond az OFC részéről, ám a helyzetkihasználással hadilábon álltak a játékosok.
Benczés Miklós: – Aki csak az eredményt látja, azt gondolhatja, hogy ez egy sima meccs volt. Ugyanakkor az első félidőben a vendégek 4-5 nagy helyzetet hibáztak el.
Kvasznovszky József: – A mérkőzés elején sorra hagytunk ki a lehetőségeket, majd a hazaiak 2 helyzetből 2 gólt lőttek. A második félidőben óriási hibáinkat kihasználva pedig felőröltek minket.