Magabiztosan hozták a meccset az orosházi kézilabdás lányok hazai pályán.
Orosházi Stílus SZK – Kiskunhalas NKSE 27 – 15 (17 – 5)
Országos nyílt serdülő bajnoki kézilabda-mérkőzés, Orosháza, 60 néző
Vezette: Kopornyik, Bozó

Orosházi Stílus: Komáromi N. (kapus), Hegyi V. 6, Szokolay J. 5, Tóth B. 4, Czető K. 4, Magó A. 2, Molnár B. 2, Dancsó D. 1, Farkas K. 1, Kecskeméti Sz. 1, Czombos A. 1. Bella A. (kapus), Kránitz Réka, Horváth D.
Edző: Varsandán József

Kiállítások: 4 perc, ill. 0 perc. Hétméteresek: 2/1 ill. 2/2
Kiskunhalas legeredményesebb játékosai: Csordás R. 5 , Nagy A. 3

Az orosházi csapat nyitott védekezéssel kezdte a meccset, ami nagyon megzavarta a vendégjátékosokat. Nem tudták saját támadójátékukat játszani, és kénytelen voltak fél helyzetekből kapura lőni. A szemfüles orosházi védők több labdaszerzésből tudtak indulni és gólt szerezni. A kapu előtti támadójáték is eredményes volt, így már a 15. percre nagy gólkülönbség alakult ki (14 – 2). Komáromi Niki a félidőben 15 kapura lövésből csak 5 gólt engedélyezett a kiskunhalasi lányoknak.
A második félidőre teljesen más csapat állt fel az orosházi kispadról. Ettől kezdve inkább az egyéni játék dominált. Szépen tartották az első félidőben kiharcolt 12 gólos különbséget a lányok, így magabiztosan hozták a találkozót.