Az Orosháza KSC kézis lányai Hódmezővásárhelyen is begyűjtötték a két pontot.

Hódmezővásárhelyi LKC – Orosháza KSC 12-27 (5-16)
Góllövők: Telek, Ulmann 7-7, Kránitz G., Szöllősi D., Szöllősi S. 3-3, Kónya 2, Antal, Zvolenszky 1-1.

A kötelező győzelmek a legnehezebbek. Ez nem volt az. A lányok az első perctől kezdve érvényesítették az akaratukat, és a félidő végére tetemes előny szereztek. A második játékrészben mindenki szóhoz jutott, és ekkor a különböző felállásokat, védekezési és támadási variációkat próbálták alkalmazni az orosházi fiatalok. A vásárhelyiek jól küzdöttek, de ezen a találkozón ez csupán egy tisztes vereséghez volt elég. A mérkőzésen Ádász Diána, Telek Klára és Ulmann Bernadett nyújtotta a legjobb teljesítményt.
Papp Mihály: – Szomorú és elgondolkodtató, hogy egy több évig NB I-ben szereplő női kézilabdacsapat utánpótlása így visszaesett. A csapatom játékával elégedett voltam.