Ismét értékes helyezéseket szereztek az orosházi úszók, ezúttal Hódmezővásárhelyen és Szarvason álltak rajtkőre.
A tótkomlósi színekben úszó Kiss Milán aranyérmet szerzett a hétvégén megrendezett Regionális Béka Seregszemlén, Hódmezővásárhelyen. Az 50 méteres mellúszásban 0:56,39-es eredménnyel jelentős fölénnyel nyerte a futamot, és ezzel regionális bajnok lett. A vásárhelyi megmérettetésen Vajer Blanka a 6. helyen végzett.

Kiss Milán (Fotó: egyesület)
Szarvason is remekeltek a tótkomlósi színekben úszó orosházi gyerekek, akik Juhász Tamás edző tanítványai. A IV. Meghívásos Gyermek Úszóversenyen Kiss Milán 50 m mellúszásban ezüstérmes lett, 50 m hát- és gyorsúszásban a harmadik helyen zárt, míg az 50 méteres vegyes váltóban aranyérmet nyert.
A szarvasi versenyen Somogyi Bianka 100 m mellen és háton egyaránt 5. helyezést ért el, valamint a 4×50 m mix mell váltóban is az 5. helyet szerezték meg.
A 2002-es születésű Vajer Blanka 50 m mellúszásban hatodikként ért célba, 50 m hátúszásban az 5. helyet szerezte meg. 4×50 m vegyes váltóban a lányok a 4. helyen zártak.