Kitűnő eredményekkel zártak az orosházi úszók a hétvégi versenyen, Kiss Annamária négy érmet szerzett.
Szegeden rendezték meg a hétvégén a kétnapos TYR-ToyotaTmax Kupa 2010 úszóversenyt. A megmérettetésen az Orosháza Úszó Egyesület 8 fiatalja is indult, akiknek nemcsak a 35 hazai és 4 külföldi egyesület közel 500 versenyzőjével, hanem az szélsőséges időjárás viszontagságaival is meg kellett küzdeniük.

Kiss Annamária kiválóan úszott
Az orosházi klubtól megtudtuk, hogy a Hód Úszó Sportegyesület elnökének példás sporttársi segítségnyújtásának köszönhetően a második napon már a hódmezővásárhelyi uszodában versengtek a fiatalok.
A megmérettetésen Kiss Annamária 3 arany- és 1 ezüstérmet szerzett. Az orosházi fiatal 400 méter gyorsúszásban nemcsak egyéni csúcsot úszott, hanem 15 másodperccel utasította maga mögé a második helyezettet, ezzel az országos ranglistán ismét előkelő helyen szerepel.