Kettős emberelőnyben sem tudott nyerni az Orosháza FC, folytatódik a csapat tavaszi mélyrepülése.
Orosháza FC – Tisza Volán SC 1 – 1 ( 1 – 0 )
NB III- as bajnoki labdarúgó mérkőzés. Orosháza, Mátrai stadion, 400 néző.
Orosháza: Molnár – Szűcs, Futaki, Balogh (Gácsi 73. p.), Szabó N. – Retek, Pardi (Juhász 67. p.), Kerepeczki – Buza, Baranyai, Pálinkó (Lupsa 62. p.)
Edző: Kvasznovszky József

Szeged: Czirják – Buzási, Boldizsár, Vida, Grünwald ( Mészáros 70. p.) – Frank (Pénzváltó B. 40. p.), Vágó, Vastag, Huszárik – Beretka, Végh A.(Pálfi 80. p.)
Edző: Dr. Buchholcz Gábor

Unalmas mezőnyjátékkal kezdődött a mérkőzés, de a 9. percben váratlanul vezetést szerzett csapatunk. Pálinkó fejjel továbbított labdáját Baranyai a jobb oldali 16-os sarkánál lekezelte, majd pár lépés után kilőtte a hosszú alsó sarkot (1-0)
A 20. percben veszélyeztetett először a fiatal vendég együttes. Huszárik emelt 40 méterről kapu mellé. A 27. percben megduplázhattuk volna az előnyt. Kerepeczki, Baranyai volt a labda útja, a szélső beadását Buza 3 lépésről a kapusba lőtte.
A 40. percben Vida ütésért megkapta második sárga lapját, majd a pirosat.
A második játékrészben a gólelőnyben és emberelőnyben játszó Orosháza érthetetlen módon megijedt a lehetőségtől.
A 46. percben Végh Ariel éles szögből gólhelyzetben rontott.
Az 54.percben Huszárik bombája került a bal kapufa mellé.
Az ellenakcióból Buza lőtte kapufára a labdát. Az 57. percben Szabó N. beadását Baranyai rontotta el ígéretes helyzetben.

Baranyai előbb gólt lőtt, majd beszedett két sárgát és egy pirosat (Fotó: Melega Krisztián)
Baranyai előbb gólt lőtt, majd beszedett két sárgát és egy pirosat (klikk a képre) Fotók: Melega Krisztián
A 65. percben váratlanul egyenlített a Tisza Volán. Szabó N. buktatta a szegediek támadóját. A megítélt büntetőt Végh Ariel laposan a kapu jobb alsó sarkába gurította (1–1)
Két perc múlva újabb esélyt kapott csapatunk. Vágó Levente is begyűjtötte második sárga lapját, így 9 főre olvadt a Szeged.
Az Orosháza FC nem használta ki a széleken adta nagyobb területet és ívelgetésekből próbált eredményt elérni – sikertelenül.
A 85. percben Baranyai is mehetett zuhanyozni. A sokadik lesen megakasztott támadás végén reklamálásért kapott sárga lapot, de mivel ebből a fajtából már volt neki, az OFC is megfogyatkozva fejezte be a játékot.
A 94 percig tartó mérkőzésen csapatunk csalódást okozó játékkal sovány egy ponttal gazdagodott.
Kvasznovszky József: – Rendkívül gyengén kezdtük a szezont és ez a negatív tendencia a mai napon sem szakadt meg.
Dr.Buczhholcz Gábor: – Tizennégy ember ellen szereztünk egy pontot.

Az Orosháza FC a következő fordulóban március 27-én Százhalombattán lép pályára.