A telepiek több góllal is győzhettek volna, ehelyett azonban egygólos vereséget szenvedtek.
Csabacsüd – Oh.Rákóczi Vasas 1 – 0 (0 – 0)
Megyei I.osztályú bajnoki labdarúgó mérkőzés, Csabacsüd, 100 néző.
Vezette: Majoros ( Petrovszki, Nagy G.)
Rákóczi: Ökrös – Debreceni, Baki, Boros – Németh, Szikora (Györgyi) – Vincze (Lovas A.), Pásztor, Elekes – Kánya, Lövei
Szakmai vezető: Nagy István
Az első félidőben a széllel támogatott Rákóczi nagy mezőnyfölényt alakított ki, de helyzeteit rendre elhibázta. Fordulás után a Csabacsüd kihasználta a természet adta lehetőséget és a 60. percben Kiss Mátyás mintegy 40 méterről elvégzett szabadrúgása a szél segítségével a rákóczitelepiek hálójában kötött ki.
A mérkőzésen több gól nem esett, így csapatunk vereséggel kezdte a tavaszi nyitányt.
Nagy István: 3:0 helyett 1:0-ra kikaptunk, mert a futballt továbbra is gólra játszák.

A Rákóczi Vasas március 21-én hazai környezetben fogadja a Mezőhegyest. A mérkőzés 15 órakor kezdődik Rákóczitelepen.