Az Eötvös iskola úszója, Kiss Annamária az országos versenyen is remekelt.
Az úszás diákolimpia megyei fordulójában az Eötvös József Tagintézmény diákja, Kiss Annamária 3.b osztályos  sportiskolás (edzője: Schmidt Jenő) két úszásnemben (50 m hát és 50 m mellúszás) is aranyérmet nyert, amivel kivívta a szereplés jogát az országos versenyen.

Annamari a rajt előtti pillanatokban
Annamária a rajt előtti pillanatokban
Február 7-én Hajdúszoboszlón állhatott rajtkőre az úszólány, ahol mellúszásban megközelítve legjobb időeredményét, háton pedig megjavítva azt, mindkét esetben az előkelő 9. helyet szerezte meg, dicsőséget szerezve ezzel iskolájának és a városának.
Teljesítménye a jövőre nézve is szép reményeket táplál, hiszen e két úszásnem mellett a többi versenyszámban is, főként a hosszabb távokon a Magyar Úszó Szövetség évjáratos ranglistáján az első tíz között láthatjuk a nevét.